Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 283
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
Dziękuję za odwiedziny :)
-
Witaj Smoku. Wygląda na to, że utknąłem za zachodnią granicą na dłuższy czas. Przez przeprowadzkę i nową pracę narobiło mi się mnóstwo zaległości na Kolumberze. Powoli będę nadrabiał :)
A układa mi się tu jak na razie całkiem nieźle. No i turystycznie-krajoznawczo okolica bardzo ciekawa. Pozdrawiam
-
Cześć Smoku!
Jakimś cudem udało mi się wkleić trochę zdjęć.Cieszę się,że zajrzałeś do Sandomierza, Lublina i do mojej
rodzinnej miejscowości.
I dzięki za zimowe Alpy.Są takie piękne! Pozdrawiam Cię serdecznie :)
-
Miejsce i odwaga tej pani :-)
-
Niezwykłe:)
-
Smoku - to nieprawda, że poza ruinami tam nic nie ma. Równie dobrze to samo można by było powiedzieć o Ameryce Środkowej wielu innych miejscach na Ziemi, ale było by to duże kłamstwo. Ja w tej publikacji nie przedstawiałem kraju ani mojej osobistej wyprawy do Albanii, przedstawiłem tylko i wyłącznie jedno miasto i to takie, które nie jest głównym celem wycieczek do Albanii i które nie słynie z największych atrakcji w kraju.
Podobnie jak z moimi publikacjami z Czarnogóry, ta również jest częścią większej wyprawy którą kiedyś tam przedstawię tutaj, gdzie znajdziesz poszukiwane przez siebie rzeczy. Tak więc będziesz mógł spokojnie ominąć moje kolejne publikacje z Albanii, tak jak poprzednie z Czarnogóry, bo będą wyglądały tak samo jak ta ostatnia, czyli zdjęcia plus opis miejsca. Na razie, ze względu na bardzo niskie ostatnio zainteresowanie moimi publikacjami jak i zaangażowanie się w inne projekty internetowe poza Kolumberem (głównie Wikipedia której jestem jednym z redaktorów), tekst na który czekasz pojawi się dopiero za jakiś bliżej nieokreślony czas...
Dziękuję jednak za wizytę i za wszystkie plusy:) Pozdrawiam!
-
Tak, groznie to z bliska wygladalo...
-
Raczej to drugie :-) Impale sa dosc slusznego wzrostu chociaz oczywiscie do olbrzymow im daleko :-)
-
Tak, a nastepnie plynie bardzo waskim, glebokim i bardzo krętym wawozem...
-
Dziękuję za odwiedziny :)
-
Witaj Smoku. Wygląda na to, że utknąłem za zachodnią granicą na dłuższy czas. Przez przeprowadzkę i nową pracę narobiło mi się mnóstwo zaległości na Kolumberze. Powoli będę nadrabiał :)
A układa mi się tu jak na razie całkiem nieźle. No i turystycznie-krajoznawczo okolica bardzo ciekawa. Pozdrawiam -
Cześć Smoku!
Jakimś cudem udało mi się wkleić trochę zdjęć.Cieszę się,że zajrzałeś do Sandomierza, Lublina i do mojej
rodzinnej miejscowości.
I dzięki za zimowe Alpy.Są takie piękne! Pozdrawiam Cię serdecznie :) -
Miejsce i odwaga tej pani :-)
-
Niezwykłe:)
-
Smoku - to nieprawda, że poza ruinami tam nic nie ma. Równie dobrze to samo można by było powiedzieć o Ameryce Środkowej wielu innych miejscach na Ziemi, ale było by to duże kłamstwo. Ja w tej publikacji nie przedstawiałem kraju ani mojej osobistej wyprawy do Albanii, przedstawiłem tylko i wyłącznie jedno miasto i to takie, które nie jest głównym celem wycieczek do Albanii i które nie słynie z największych atrakcji w kraju.
Podobnie jak z moimi publikacjami z Czarnogóry, ta również jest częścią większej wyprawy którą kiedyś tam przedstawię tutaj, gdzie znajdziesz poszukiwane przez siebie rzeczy. Tak więc będziesz mógł spokojnie ominąć moje kolejne publikacje z Albanii, tak jak poprzednie z Czarnogóry, bo będą wyglądały tak samo jak ta ostatnia, czyli zdjęcia plus opis miejsca. Na razie, ze względu na bardzo niskie ostatnio zainteresowanie moimi publikacjami jak i zaangażowanie się w inne projekty internetowe poza Kolumberem (głównie Wikipedia której jestem jednym z redaktorów), tekst na który czekasz pojawi się dopiero za jakiś bliżej nieokreślony czas...
Dziękuję jednak za wizytę i za wszystkie plusy:) Pozdrawiam! -
Tak, groznie to z bliska wygladalo...
-
Raczej to drugie :-) Impale sa dosc slusznego wzrostu chociaz oczywiscie do olbrzymow im daleko :-)
-
Tak, a nastepnie plynie bardzo waskim, glebokim i bardzo krętym wawozem...

Ten kraj był dla mnie wyzwaniem.
Tu dopiero można przekonać się ,co znaczy słowo wolność.
My nie dostrzegamy tego,bo możemy właściwie wszystko.Możemy jechać ,gdzie chcemy i możemy robić co chcemy.
W Iranie tego nie można.
To kraj ,który ma cudownych ludzi i wspaniałą historię.
Serdecznie pozdrawiam-)