Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 283

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. hooltayka
    hooltayka (08.09.2013 23:09)
    Bardzo dziękuję Tomku za odwiedziny w Iranie.
    Ten kraj był dla mnie wyzwaniem.
    Tu dopiero można przekonać się ,co znaczy słowo wolność.
    My nie dostrzegamy tego,bo możemy właściwie wszystko.Możemy jechać ,gdzie chcemy i możemy robić co chcemy.
    W Iranie tego nie można.
    To kraj ,który ma cudownych ludzi i wspaniałą historię.
    Serdecznie pozdrawiam-)
  2. rodos13
    rodos13 (08.09.2013 18:52)
    Dziękuję za odwiedziny :)
  3. ye2bnik
    ye2bnik (08.09.2013 12:55)
    Witaj Smoku. Wygląda na to, że utknąłem za zachodnią granicą na dłuższy czas. Przez przeprowadzkę i nową pracę narobiło mi się mnóstwo zaległości na Kolumberze. Powoli będę nadrabiał :)
    A układa mi się tu jak na razie całkiem nieźle. No i turystycznie-krajoznawczo okolica bardzo ciekawa. Pozdrawiam
  4. treize
    treize (07.09.2013 23:41)
    Cześć Smoku!
    Jakimś cudem udało mi się wkleić trochę zdjęć.Cieszę się,że zajrzałeś do Sandomierza, Lublina i do mojej
    rodzinnej miejscowości.
    I dzięki za zimowe Alpy.Są takie piękne! Pozdrawiam Cię serdecznie :)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (07.09.2013 20:59)
    Miejsce i odwaga tej pani :-)
  6. koelka
    koelka (07.09.2013 20:58)
    Niezwykłe:)
  7. pan_hons
    pan_hons (07.09.2013 12:08)
    Smoku - to nieprawda, że poza ruinami tam nic nie ma. Równie dobrze to samo można by było powiedzieć o Ameryce Środkowej wielu innych miejscach na Ziemi, ale było by to duże kłamstwo. Ja w tej publikacji nie przedstawiałem kraju ani mojej osobistej wyprawy do Albanii, przedstawiłem tylko i wyłącznie jedno miasto i to takie, które nie jest głównym celem wycieczek do Albanii i które nie słynie z największych atrakcji w kraju.

    Podobnie jak z moimi publikacjami z Czarnogóry, ta również jest częścią większej wyprawy którą kiedyś tam przedstawię tutaj, gdzie znajdziesz poszukiwane przez siebie rzeczy. Tak więc będziesz mógł spokojnie ominąć moje kolejne publikacje z Albanii, tak jak poprzednie z Czarnogóry, bo będą wyglądały tak samo jak ta ostatnia, czyli zdjęcia plus opis miejsca. Na razie, ze względu na bardzo niskie ostatnio zainteresowanie moimi publikacjami jak i zaangażowanie się w inne projekty internetowe poza Kolumberem (głównie Wikipedia której jestem jednym z redaktorów), tekst na który czekasz pojawi się dopiero za jakiś bliżej nieokreślony czas...

    Dziękuję jednak za wizytę i za wszystkie plusy:) Pozdrawiam!
  8. s.wawelski
    s.wawelski (06.09.2013 21:37)
    Tak, groznie to z bliska wygladalo...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (06.09.2013 21:30)
    Raczej to drugie :-) Impale sa dosc slusznego wzrostu chociaz oczywiscie do olbrzymow im daleko :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (06.09.2013 21:24)
    Tak, a nastepnie plynie bardzo waskim, glebokim i bardzo krętym wawozem...