Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1391

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 18:15)
    jeszcze jedno - na miniaturce...wygląda jak latający żółw :D
  2. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:12)
    Tylko, ze dostepny powszechnie metanol jest (chyba) ciezszy od powietrza :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:10)
    Nie wiem czy takie zdjecie moge tu opublikowac, bo czasami ten portal rowniez odwiedzaja grzeczne dzieci... :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:06)
    To halabarda! :-)
  5. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 12:22)
    Kuniu :D
    Wiem! Nic w naturze, co jest jadalne, nie jest niebieskie - i weź takiego ugryź w łapkę...
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (23.12.2009 12:12)
    a może to jakieś podświetlenie neonowe (jak w autach) - nawet brzuszek jest w błękitnym blasku :)
  7. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 12:03)
    nie do końca wierzyłam w opowieści o Galapagos-raju na ziemi. Przekonałeś mnie swoimi zdjęciami!
  8. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 12:03)
    boje a'la Galapagos ;)
  9. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 11:59)
    składak :)
  10. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 11:58)
    oj niemądra ja... Szukałam AGK w Polsce :(