Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1391
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
jeszcze jedno - na miniaturce...wygląda jak latający żółw :D
-
Tylko, ze dostepny powszechnie metanol jest (chyba) ciezszy od powietrza :-)
-
Nie wiem czy takie zdjecie moge tu opublikowac, bo czasami ten portal rowniez odwiedzaja grzeczne dzieci... :-)
-
To halabarda! :-)
-
Kuniu :D
Wiem! Nic w naturze, co jest jadalne, nie jest niebieskie - i weź takiego ugryź w łapkę...
-
a może to jakieś podświetlenie neonowe (jak w autach) - nawet brzuszek jest w błękitnym blasku :)
-
nie do końca wierzyłam w opowieści o Galapagos-raju na ziemi. Przekonałeś mnie swoimi zdjęciami!
-
boje a'la Galapagos ;)
-
składak :)
-
oj niemądra ja... Szukałam AGK w Polsce :(
-
jeszcze jedno - na miniaturce...wygląda jak latający żółw :D
-
Tylko, ze dostepny powszechnie metanol jest (chyba) ciezszy od powietrza :-)
-
Nie wiem czy takie zdjecie moge tu opublikowac, bo czasami ten portal rowniez odwiedzaja grzeczne dzieci... :-)
-
To halabarda! :-)
-
Kuniu :D
Wiem! Nic w naturze, co jest jadalne, nie jest niebieskie - i weź takiego ugryź w łapkę... -
a może to jakieś podświetlenie neonowe (jak w autach) - nawet brzuszek jest w błękitnym blasku :)
-
nie do końca wierzyłam w opowieści o Galapagos-raju na ziemi. Przekonałeś mnie swoimi zdjęciami!
-
boje a'la Galapagos ;)
-
składak :)
-
oj niemądra ja... Szukałam AGK w Polsce :(