Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1389
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
świetne;}
-
smoczo wygląda ;}
-
Bardzo mi miło :) Mieć wśród znajomych prawdziwego Smoka to nie byle co! I dziękuję za fotkę.
-
Ida Swieta, wiec sobie pomyslalem.... :-)
-
Chcial sie przywitac :-)
-
jeszcze się nie otrząsnęłam po Galapagos, a Ty mi Madagaskar zapodajesz... Okrutny Smoku, dziękuję :)
-
ale ta nóźka.....
-
Uff! Kamien spadl mi z serca :-))
-
Nic Ci nie zabiłam (?!?). Jesteś i cacy i skromny... A ja zawsze mówię prawdę ;)
-
To juz raczej bym cos zadzialal na PK, przez sentyment do dawnych czasow studenckich :-0
-
świetne;}
-
smoczo wygląda ;}
-
Bardzo mi miło :) Mieć wśród znajomych prawdziwego Smoka to nie byle co! I dziękuję za fotkę.
-
Ida Swieta, wiec sobie pomyslalem.... :-)
-
Chcial sie przywitac :-)
-
jeszcze się nie otrząsnęłam po Galapagos, a Ty mi Madagaskar zapodajesz... Okrutny Smoku, dziękuję :)
-
ale ta nóźka.....
-
Uff! Kamien spadl mi z serca :-))
-
Nic Ci nie zabiłam (?!?). Jesteś i cacy i skromny... A ja zawsze mówię prawdę ;)
-
To juz raczej bym cos zadzialal na PK, przez sentyment do dawnych czasow studenckich :-0