Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1389

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. zby.nek
    zby.nek (23.12.2009 22:27)
    świetne;}
  2. zby.nek
    zby.nek (23.12.2009 22:25)
    smoczo wygląda ;}
  3. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 22:18)
    Bardzo mi miło :) Mieć wśród znajomych prawdziwego Smoka to nie byle co! I dziękuję za fotkę.
  4. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 22:14)
    Ida Swieta, wiec sobie pomyslalem.... :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 22:13)
    Chcial sie przywitac :-)
  6. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 22:11)
    jeszcze się nie otrząsnęłam po Galapagos, a Ty mi Madagaskar zapodajesz... Okrutny Smoku, dziękuję :)
  7. freemarti
    freemarti (23.12.2009 21:48)
    ale ta nóźka.....
  8. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 19:27)
    Uff! Kamien spadl mi z serca :-))
  9. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 19:22)
    Nic Ci nie zabiłam (?!?). Jesteś i cacy i skromny... A ja zawsze mówię prawdę ;)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 19:16)
    To juz raczej bym cos zadzialal na PK, przez sentyment do dawnych czasow studenckich :-0