Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1390
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
no znowu mi cwieka zabilas :-)
-
I tu sie kolo zamyka :-)
-
ja tez najpierw przeczytalem AGH i myslalem, ze znowu pojedziesz do Krakowa :-)
-
No dobrze, "grzeczne" skreslam, ale jeszcze dodam...i skromne niewiasty...
Takie fotki trzymam na dnie glebokiej szuflady :-)
-
smoki wierzą w grzeczne dzieci a grzeczne dzieci wierzą w smoki :))
-
Nie jadalne, ale pitne, np. Blue Couracao... :-0
-
To rzadka odmiana pelikana-pocisku :-)
-
W Polsce jest AGH... :-))) No coz sprawa sie wydala... "Ale kino me widze ogromnym", wiec choc w przenosni to znajdziesz pare linkow do niektorych fragmentow moich filmowych podrozy na youtube... Zapraszam!! :-))
-
grzeczne dzieci? a kto ci naopowiadał bajek, że takie w ogóle istnieją?:-)
-
a masz takie fotki?? ;)
-
no znowu mi cwieka zabilas :-)
-
I tu sie kolo zamyka :-)
-
ja tez najpierw przeczytalem AGH i myslalem, ze znowu pojedziesz do Krakowa :-)
-
No dobrze, "grzeczne" skreslam, ale jeszcze dodam...i skromne niewiasty...
Takie fotki trzymam na dnie glebokiej szuflady :-) -
smoki wierzą w grzeczne dzieci a grzeczne dzieci wierzą w smoki :))
-
Nie jadalne, ale pitne, np. Blue Couracao... :-0
-
To rzadka odmiana pelikana-pocisku :-)
-
W Polsce jest AGH... :-))) No coz sprawa sie wydala... "Ale kino me widze ogromnym", wiec choc w przenosni to znajdziesz pare linkow do niektorych fragmentow moich filmowych podrozy na youtube... Zapraszam!! :-))
-
grzeczne dzieci? a kto ci naopowiadał bajek, że takie w ogóle istnieją?:-)
-
a masz takie fotki?? ;)