Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1390

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 19:06)
    no znowu mi cwieka zabilas :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:46)
    I tu sie kolo zamyka :-)
  3. mapew
    mapew (23.12.2009 18:40)
    ja tez najpierw przeczytalem AGH i myslalem, ze znowu pojedziesz do Krakowa :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:40)
    No dobrze, "grzeczne" skreslam, ale jeszcze dodam...i skromne niewiasty...

    Takie fotki trzymam na dnie glebokiej szuflady :-)
  5. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 18:38)
    smoki wierzą w grzeczne dzieci a grzeczne dzieci wierzą w smoki :))
  6. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:37)
    Nie jadalne, ale pitne, np. Blue Couracao... :-0
  7. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:32)
    To rzadka odmiana pelikana-pocisku :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (23.12.2009 18:29)
    W Polsce jest AGH... :-))) No coz sprawa sie wydala... "Ale kino me widze ogromnym", wiec choc w przenosni to znajdziesz pare linkow do niektorych fragmentow moich filmowych podrozy na youtube... Zapraszam!! :-))
  9. zfiesz
    zfiesz (23.12.2009 18:21)
    grzeczne dzieci? a kto ci naopowiadał bajek, że takie w ogóle istnieją?:-)
  10. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 18:17)
    a masz takie fotki?? ;)