Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1388

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kokopelmana
    kokopelmana (24.12.2009 8:57)
    o uroku osobistym nie wspominając :)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (24.12.2009 4:45)
    I kto by przypuszczal, ze ja mam taki dar przekonywania :-)
  3. dino
    dino (24.12.2009 0:44)
    Smoku,
    ślę najlepsze życzenia: Zdrowia (to jest konieczne przede wszystkim), Szczęścia (m.in. w odnajdywaniu jeszcze białych plam na Twojej mapie) i Rodzinnego Ciepła.

    Pozdrawiam :)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (24.12.2009 0:25)
    ...podobnie jak i zoladek :-)
  5. agaxpl
    agaxpl (24.12.2009 0:23)
    Dziękuję bardzo :)
    Życzę wesołych, rodzinnych, zdrowych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku;)
  6. saltus
    saltus (24.12.2009 0:02)
    Wesołych świąt i nieustających fajerwerków w Nowym Roku.

    Pozdrawiam, Kasia
  7. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 23:42)
    Dzięki!!! A teraz już uciekam spać, wszak jutro Wigilia! Radosnych, spokojnych Świąt, kochany Smoku...
  8. fiera_loca
    fiera_loca (23.12.2009 23:03)
    dzieki smoku,i wesolych swiat!
  9. zby.nek
    zby.nek (23.12.2009 22:36)
    pięknie ;] wesołych spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku ;}
  10. kokopelmana
    kokopelmana (23.12.2009 22:31)
    Na Madagaskar wrócę po Świętach (czytaj: do Twojej relacji) Jeszcze raz dziękuję.