Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1388
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
o uroku osobistym nie wspominając :)
-
I kto by przypuszczal, ze ja mam taki dar przekonywania :-)
-
Smoku,
ślę najlepsze życzenia: Zdrowia (to jest konieczne przede wszystkim), Szczęścia (m.in. w odnajdywaniu jeszcze białych plam na Twojej mapie) i Rodzinnego Ciepła.
Pozdrawiam :)
-
...podobnie jak i zoladek :-)
-
Dziękuję bardzo :)
Życzę wesołych, rodzinnych, zdrowych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku;)
-
Wesołych świąt i nieustających fajerwerków w Nowym Roku.
Pozdrawiam, Kasia
-
Dzięki!!! A teraz już uciekam spać, wszak jutro Wigilia! Radosnych, spokojnych Świąt, kochany Smoku...
-
dzieki smoku,i wesolych swiat!
-
pięknie ;] wesołych spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku ;}
-
Na Madagaskar wrócę po Świętach (czytaj: do Twojej relacji) Jeszcze raz dziękuję.
-
o uroku osobistym nie wspominając :)
-
I kto by przypuszczal, ze ja mam taki dar przekonywania :-)
-
Smoku,
ślę najlepsze życzenia: Zdrowia (to jest konieczne przede wszystkim), Szczęścia (m.in. w odnajdywaniu jeszcze białych plam na Twojej mapie) i Rodzinnego Ciepła.
Pozdrawiam :) -
...podobnie jak i zoladek :-)
-
Dziękuję bardzo :)
Życzę wesołych, rodzinnych, zdrowych Świąt i wszystkiego najlepszego w Nowym Roku;) -
Wesołych świąt i nieustających fajerwerków w Nowym Roku.
Pozdrawiam, Kasia -
Dzięki!!! A teraz już uciekam spać, wszak jutro Wigilia! Radosnych, spokojnych Świąt, kochany Smoku...
-
dzieki smoku,i wesolych swiat!
-
pięknie ;] wesołych spokojnych Świąt oraz szczęśliwego Nowego Roku ;}
-
Na Madagaskar wrócę po Świętach (czytaj: do Twojej relacji) Jeszcze raz dziękuję.