Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1387
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
A ja myślałam, czemu oni wszyscy tyłem jadą! ;)
-
Chętna do Klubu Tomka! Oczywiście że tak! Do dziś czuję te wypieki na twarzy podczas czytania, choć czytając taką relację jak ta, czuję coś podobnego...
-
Fajnie było polatać ze Smokiem po Stanach, szczególnie ze Smokiem obieżyświatem :) Dziękuję za miłe pogawędki i pluszaki.
-
ale wędrujesz
dzięki za plusy ze spaceru i z gór
-
hyhy.. no wiesz.. smoki lubią dziewice (niekoniecznie z siarką :P)...
ha! to już wiem, czemu smoki wyginęły ;P
..zostanę więc przy zakonnicach :P LOL :D
Pozdrówki Smoku, Ostatni Z Rodu ;)
-
wielkie dzięki za odwiedzinki mojej Turcji !
-
smoku! gadzie Ty jeden! ;) życzę wszystkiego co najlepsze, jak najwięcej owieczek, jak najmniej zaś siary we środku! (wiadomo - od siary to zgaga rypie). Coby skrzydła smocze nosiły Cię gdzie sobie tylko zamarzysz, nacieszaj oczy swe widokami pięknymi, szkiełkiem aparatu uwieczniaj i daj nacieszyć patrzałki innym ;)
wszystkiego naj! :)
-
smoku, wszystkiego co dobre w nadchodzącym roku ;) zdrowia, radości, spełnienia kolejnych podróżniczych marzeń - bo świat nie jest dla nich za mały, prawda? ;)
-
Dziękuję bardzo za wizytę na mojej stronie i plusy za Teheran. Tym cenniejsze, że otrzymane pod choinkę...Pozdrawiam serdecznie.
-
Radosnych Świąt, Smoku i Wszystkiego Najlepszego !
-
A ja myślałam, czemu oni wszyscy tyłem jadą! ;)
-
Chętna do Klubu Tomka! Oczywiście że tak! Do dziś czuję te wypieki na twarzy podczas czytania, choć czytając taką relację jak ta, czuję coś podobnego...
-
Fajnie było polatać ze Smokiem po Stanach, szczególnie ze Smokiem obieżyświatem :) Dziękuję za miłe pogawędki i pluszaki.
-
ale wędrujesz
dzięki za plusy ze spaceru i z gór -
hyhy.. no wiesz.. smoki lubią dziewice (niekoniecznie z siarką :P)...
ha! to już wiem, czemu smoki wyginęły ;P
..zostanę więc przy zakonnicach :P LOL :D
Pozdrówki Smoku, Ostatni Z Rodu ;) -
wielkie dzięki za odwiedzinki mojej Turcji !
-
smoku! gadzie Ty jeden! ;) życzę wszystkiego co najlepsze, jak najwięcej owieczek, jak najmniej zaś siary we środku! (wiadomo - od siary to zgaga rypie). Coby skrzydła smocze nosiły Cię gdzie sobie tylko zamarzysz, nacieszaj oczy swe widokami pięknymi, szkiełkiem aparatu uwieczniaj i daj nacieszyć patrzałki innym ;)
wszystkiego naj! :) -
smoku, wszystkiego co dobre w nadchodzącym roku ;) zdrowia, radości, spełnienia kolejnych podróżniczych marzeń - bo świat nie jest dla nich za mały, prawda? ;)
-
Dziękuję bardzo za wizytę na mojej stronie i plusy za Teheran. Tym cenniejsze, że otrzymane pod choinkę...Pozdrawiam serdecznie.
-
Radosnych Świąt, Smoku i Wszystkiego Najlepszego !