Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1387

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. slawannka
    slawannka (27.12.2009 10:27)
    A ja myślałam, czemu oni wszyscy tyłem jadą! ;)
  2. slawannka
    slawannka (27.12.2009 10:25)
    Chętna do Klubu Tomka! Oczywiście że tak! Do dziś czuję te wypieki na twarzy podczas czytania, choć czytając taką relację jak ta, czuję coś podobnego...
  3. kokopelmana
    kokopelmana (26.12.2009 23:34)
    Fajnie było polatać ze Smokiem po Stanach, szczególnie ze Smokiem obieżyświatem :) Dziękuję za miłe pogawędki i pluszaki.
  4. mj1945
    mj1945 (26.12.2009 19:07)
    ale wędrujesz
    dzięki za plusy ze spaceru i z gór
  5. kuniu_ock
    kuniu_ock (26.12.2009 12:20)
    hyhy.. no wiesz.. smoki lubią dziewice (niekoniecznie z siarką :P)...

    ha! to już wiem, czemu smoki wyginęły ;P
    ..zostanę więc przy zakonnicach :P LOL :D

    Pozdrówki Smoku, Ostatni Z Rodu ;)
  6. aysha_5
    aysha_5 (26.12.2009 11:21)
    wielkie dzięki za odwiedzinki mojej Turcji !
  7. kuniu_ock
    kuniu_ock (25.12.2009 16:36)
    smoku! gadzie Ty jeden! ;) życzę wszystkiego co najlepsze, jak najwięcej owieczek, jak najmniej zaś siary we środku! (wiadomo - od siary to zgaga rypie). Coby skrzydła smocze nosiły Cię gdzie sobie tylko zamarzysz, nacieszaj oczy swe widokami pięknymi, szkiełkiem aparatu uwieczniaj i daj nacieszyć patrzałki innym ;)
    wszystkiego naj! :)
  8. rebel.girl
    rebel.girl (25.12.2009 3:44)
    smoku, wszystkiego co dobre w nadchodzącym roku ;) zdrowia, radości, spełnienia kolejnych podróżniczych marzeń - bo świat nie jest dla nich za mały, prawda? ;)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (24.12.2009 23:09)
    Dziękuję bardzo za wizytę na mojej stronie i plusy za Teheran. Tym cenniejsze, że otrzymane pod choinkę...Pozdrawiam serdecznie.
  10. kubdu
    kubdu (24.12.2009 22:08)
    Radosnych Świąt, Smoku i Wszystkiego Najlepszego !