Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1386

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. skovi1
    skovi1 (27.12.2009 11:31)
    wyglądaja jak motyle:)
  2. skovi1
    skovi1 (27.12.2009 11:30)
    ta góra jest niesamowita
  3. slawannka
    slawannka (27.12.2009 11:11)
    Przeczytałam, obejrzałam, zaplusowałam aż palce bolą... Cudnie!!!

    Jak bym się mogła do czegoś przyczepić, nie bojąc się nic a nic smoczego ogniem ziania, to do braku polskich znaków w tekście - jakoś lepiej by się czytało, gdyby było po naszemu;)
  4. slawannka
    slawannka (27.12.2009 11:08)
    przewrotne zdjęcie...
  5. slawannka
    slawannka (27.12.2009 11:05)
    NIEMOŻLIWE!!!!
    ++++++++++++
  6. slawannka
    slawannka (27.12.2009 10:53)
    a potem operacja plastyczna, i wreszcie człowiek będzie piękny:)
  7. slawannka
    slawannka (27.12.2009 10:46)
    kamień.......??????
  8. slawannka
    slawannka (27.12.2009 10:43)
    Smoku, kolorki tutaj to Ci się udały, nie powiem... puchate takie jakieś...
  9. slawannka
    slawannka (27.12.2009 10:32)
    szkoda, że nie jestem Japonką... ;)
  10. slawannka
    slawannka (27.12.2009 10:30)
    ... moja córka za młodu, patrząc przez okno pociągu - o, patrz, krówki się pastwią!