Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1385
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Smoku, dzięki za linka! Obejrzałam część pierwszą i bardzo mi się podoba - i jakość filmu, i opisywane miejsca, i narracja - urzekający głos! Będę wracać do Twoich filmów, super!
-
Smoku, dzięki za przypomnienie o filmach z Brazylii - z przyjemnością je obejrzałam, znalazłam też trochę zdjęć których wcześniej nie widziałam...
-
ależ on się z nas śmieje!
-
popraw Smoku literówkę w podpisie, bo śmiesznie wygląda:)
-
...przewrotne, ale nie przewrocone :-)
-
Praca nie zajac... :-) Poza tym Swieta sa - pamietaj, aby dzien swiety swiecic :-)
-
Ano tak, geologicznie jest to kamien zatopiony w ziemi... W promieniu ilus tam kilometrow od niego nie ma zadnych gor.
-
Okolo 1/3 calego swiata jezdzi po lewej stronie :-)
-
dzięki za ciekawa podroż,na pewno wrócę obejrzeć Twoje inne podróże
-
ta droga zaprasza,fajne ujecie
-
Smoku, dzięki za linka! Obejrzałam część pierwszą i bardzo mi się podoba - i jakość filmu, i opisywane miejsca, i narracja - urzekający głos! Będę wracać do Twoich filmów, super!
-
Smoku, dzięki za przypomnienie o filmach z Brazylii - z przyjemnością je obejrzałam, znalazłam też trochę zdjęć których wcześniej nie widziałam...
-
ależ on się z nas śmieje!
-
popraw Smoku literówkę w podpisie, bo śmiesznie wygląda:)
-
...przewrotne, ale nie przewrocone :-)
-
Praca nie zajac... :-) Poza tym Swieta sa - pamietaj, aby dzien swiety swiecic :-)
-
Ano tak, geologicznie jest to kamien zatopiony w ziemi... W promieniu ilus tam kilometrow od niego nie ma zadnych gor.
-
Okolo 1/3 calego swiata jezdzi po lewej stronie :-)
-
dzięki za ciekawa podroż,na pewno wrócę obejrzeć Twoje inne podróże
-
ta droga zaprasza,fajne ujecie