Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1385

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kokopelmana
    kokopelmana (28.12.2009 10:11)
    Smoku, dzięki za linka! Obejrzałam część pierwszą i bardzo mi się podoba - i jakość filmu, i opisywane miejsca, i narracja - urzekający głos! Będę wracać do Twoich filmów, super!
  2. slawannka
    slawannka (28.12.2009 10:09)
    Smoku, dzięki za przypomnienie o filmach z Brazylii - z przyjemnością je obejrzałam, znalazłam też trochę zdjęć których wcześniej nie widziałam...
  3. slawannka
    slawannka (28.12.2009 9:22)
    ależ on się z nas śmieje!
  4. slawannka
    slawannka (28.12.2009 9:21)
    popraw Smoku literówkę w podpisie, bo śmiesznie wygląda:)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 3:21)
    ...przewrotne, ale nie przewrocone :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (27.12.2009 17:12)
    Praca nie zajac... :-) Poza tym Swieta sa - pamietaj, aby dzien swiety swiecic :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (27.12.2009 16:59)
    Ano tak, geologicznie jest to kamien zatopiony w ziemi... W promieniu ilus tam kilometrow od niego nie ma zadnych gor.
  8. s.wawelski
    s.wawelski (27.12.2009 16:50)
    Okolo 1/3 calego swiata jezdzi po lewej stronie :-)
  9. skovi1
    skovi1 (27.12.2009 11:41)
    dzięki za ciekawa podroż,na pewno wrócę obejrzeć Twoje inne podróże
  10. skovi1
    skovi1 (27.12.2009 11:35)
    ta droga zaprasza,fajne ujecie