Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1384

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 17:14)
    To juz moj drugi, i poki co, powiedzialbym, ze tak :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 17:12)
    To jakis bardzo stary geologicznie twor. Tu zalaczam historie, ktora jest ciekawa, ale ciut za dluga by ja tu przytoczyc :-)
    http://www.ayersrockresort.com.au/geology/
  3. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 17:03)
    Owszem, my, ale lewa strona, choc dla nas inna i egzotyczna, jest jednak w niektorych rejonach swiata, jak poludnowo-wschodni zakatek swiata bardziej typowa niz ruch prawostronny...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 16:50)
    Nie z nas, ale do nas :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 16:48)
    Slawa, obrigado :-)
  6. slawannka
    slawannka (28.12.2009 14:11)
    a jednak, większość to my:)
  7. slawannka
    slawannka (28.12.2009 14:09)
    Ciekawe w takim razie, kto go tam rzucił... może zapomniał...
  8. slawannka
    slawannka (28.12.2009 14:07)
    Smoku, rozumiem problemy obiektywne! A ten mac to jakiś wredny że polskich literek nie akceptuje, maki zawsze tak maja???
  9. mj1945
    mj1945 (28.12.2009 10:49)
    Fantastyczna podróż. Z zainteresowaniem czytałem i oglądałem zdjęcia z tego raju. A tu ponuro i zimno.
    Chociaż przez chwilę było bardzo pogodnie.A i wspomnienia wróciły,choć z innych stron świata.
  10. mj1945
    mj1945 (28.12.2009 10:22)
    gratuluję wnikliwej obserwacji,czerwony kolor jest moim ulubionym,staram się w sytuacjach "stabilnych" poczekać ,aż ktoś lub coś będzie bardzo kolorowe,dziękuję za plusa