Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1384
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
To juz moj drugi, i poki co, powiedzialbym, ze tak :-)
-
To jakis bardzo stary geologicznie twor. Tu zalaczam historie, ktora jest ciekawa, ale ciut za dluga by ja tu przytoczyc :-)
http://www.ayersrockresort.com.au/geology/
-
Owszem, my, ale lewa strona, choc dla nas inna i egzotyczna, jest jednak w niektorych rejonach swiata, jak poludnowo-wschodni zakatek swiata bardziej typowa niz ruch prawostronny...
-
Nie z nas, ale do nas :-)
-
Slawa, obrigado :-)
-
a jednak, większość to my:)
-
Ciekawe w takim razie, kto go tam rzucił... może zapomniał...
-
Smoku, rozumiem problemy obiektywne! A ten mac to jakiś wredny że polskich literek nie akceptuje, maki zawsze tak maja???
-
Fantastyczna podróż. Z zainteresowaniem czytałem i oglądałem zdjęcia z tego raju. A tu ponuro i zimno.
Chociaż przez chwilę było bardzo pogodnie.A i wspomnienia wróciły,choć z innych stron świata.
-
gratuluję wnikliwej obserwacji,czerwony kolor jest moim ulubionym,staram się w sytuacjach "stabilnych" poczekać ,aż ktoś lub coś będzie bardzo kolorowe,dziękuję za plusa
-
To juz moj drugi, i poki co, powiedzialbym, ze tak :-)
-
To jakis bardzo stary geologicznie twor. Tu zalaczam historie, ktora jest ciekawa, ale ciut za dluga by ja tu przytoczyc :-)
http://www.ayersrockresort.com.au/geology/ -
Owszem, my, ale lewa strona, choc dla nas inna i egzotyczna, jest jednak w niektorych rejonach swiata, jak poludnowo-wschodni zakatek swiata bardziej typowa niz ruch prawostronny...
-
Nie z nas, ale do nas :-)
-
Slawa, obrigado :-)
-
a jednak, większość to my:)
-
Ciekawe w takim razie, kto go tam rzucił... może zapomniał...
-
Smoku, rozumiem problemy obiektywne! A ten mac to jakiś wredny że polskich literek nie akceptuje, maki zawsze tak maja???
-
Fantastyczna podróż. Z zainteresowaniem czytałem i oglądałem zdjęcia z tego raju. A tu ponuro i zimno.
Chociaż przez chwilę było bardzo pogodnie.A i wspomnienia wróciły,choć z innych stron świata. -
gratuluję wnikliwej obserwacji,czerwony kolor jest moim ulubionym,staram się w sytuacjach "stabilnych" poczekać ,aż ktoś lub coś będzie bardzo kolorowe,dziękuję za plusa