Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1383
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Przede mna sie nie musial maskowac :-)
-
pozazdroscić! te egzotyczne sałatki! miła odmiana po baraninie;-)
-
Acha, ciocia nawet przegryzke przygotowala... :-)
-
jakis taki... zamkniety w sobie jakby:-)
-
słabo się zaaskował;-)
-
to w zasadzie takie odwiedziny u rodzinki były, prawda smoku?:-)
-
ech... czasem dobrze zostawić sobie coś na deser:-) nawet nie będę pisał, że bomba, bo to oczywiste!:-)
-
do mnie, po brazylijsku, do mnie... cudnie!!! :) Takie jedno obrigado, a samba wyłazi z każdej literki...
-
dziękuję za mieleńskie plusy
-
Taka byla w koncu moja intencja :-0
-
Przede mna sie nie musial maskowac :-)
-
pozazdroscić! te egzotyczne sałatki! miła odmiana po baraninie;-)
-
Acha, ciocia nawet przegryzke przygotowala... :-)
-
jakis taki... zamkniety w sobie jakby:-)
-
słabo się zaaskował;-)
-
to w zasadzie takie odwiedziny u rodzinki były, prawda smoku?:-)
-
ech... czasem dobrze zostawić sobie coś na deser:-) nawet nie będę pisał, że bomba, bo to oczywiste!:-)
-
do mnie, po brazylijsku, do mnie... cudnie!!! :) Takie jedno obrigado, a samba wyłazi z każdej literki...
-
dziękuję za mieleńskie plusy
-
Taka byla w koncu moja intencja :-0