Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1383

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 23:51)
    Przede mna sie nie musial maskowac :-)
  2. zfiesz
    zfiesz (28.12.2009 23:48)
    pozazdroscić! te egzotyczne sałatki! miła odmiana po baraninie;-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 23:46)
    Acha, ciocia nawet przegryzke przygotowala... :-)
  4. zfiesz
    zfiesz (28.12.2009 22:34)
    jakis taki... zamkniety w sobie jakby:-)
  5. zfiesz
    zfiesz (28.12.2009 22:31)
    słabo się zaaskował;-)
  6. zfiesz
    zfiesz (28.12.2009 22:28)
    to w zasadzie takie odwiedziny u rodzinki były, prawda smoku?:-)
  7. zfiesz
    zfiesz (28.12.2009 22:21)
    ech... czasem dobrze zostawić sobie coś na deser:-) nawet nie będę pisał, że bomba, bo to oczywiste!:-)
  8. slawannka
    slawannka (28.12.2009 22:21)
    do mnie, po brazylijsku, do mnie... cudnie!!! :) Takie jedno obrigado, a samba wyłazi z każdej literki...
  9. mj1945
    mj1945 (28.12.2009 18:51)
    dziękuję za mieleńskie plusy
  10. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 18:24)
    Taka byla w koncu moja intencja :-0