Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1382

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (30.12.2009 20:32)
    Pamietam z Twoich opowiesci o Syberii :-) Jestem dla Ciebie pelen podziwu :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (30.12.2009 20:25)
    Rozne nazwy francuskie i angielskie funkcjonuja, a to jest akurat moja polska wersja :-)
  3. kuniu_ock
    kuniu_ock (30.12.2009 7:19)
    hehe... na miniaturce wyglądało jak latający żółw :D :P
  4. fiera_loca
    fiera_loca (30.12.2009 2:04)
    bardzo interesujaca ,choc jak piszesz ,krotka podroz, mniamusne fotki! ja tez chce na Galapagos!
  5. lmichorowski
    lmichorowski (29.12.2009 8:55)
    Smoku, dziękuję za poświęcenie uwagi moim dawnym podróżom i liczne plusy dalekowschodnie i londyńskie. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.
  6. zfiesz
    zfiesz (29.12.2009 2:04)
    i tę brudną wodę z wisły na potęgę trzeba pić... ech...ciężkie jest życie smoka. rozumiem potrzebę dalekich wojaży:-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (29.12.2009 2:03)
    zgage sie pozniej po tym ma :-)
  8. zfiesz
    zfiesz (29.12.2009 0:53)
    a to chyba pikantne lekko, nie?:-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (29.12.2009 0:00)
    Stara podroz na Galapagos przezywa renesans zainteresowania. A w ogole, to niedlugo Archipelag bedzie w centrum jeszcze wiekszego zainteresowania, niech tylko Mapew zacznie wkladac zdjecia ze swojej podrozy a Dino wroci... :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (28.12.2009 23:56)
    No wlasnie, zwlaszcza marynowanej w siarce :-)