Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1382
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Pamietam z Twoich opowiesci o Syberii :-) Jestem dla Ciebie pelen podziwu :-)
-
Rozne nazwy francuskie i angielskie funkcjonuja, a to jest akurat moja polska wersja :-)
-
hehe... na miniaturce wyglądało jak latający żółw :D :P
-
bardzo interesujaca ,choc jak piszesz ,krotka podroz, mniamusne fotki! ja tez chce na Galapagos!
-
Smoku, dziękuję za poświęcenie uwagi moim dawnym podróżom i liczne plusy dalekowschodnie i londyńskie. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.
-
i tę brudną wodę z wisły na potęgę trzeba pić... ech...ciężkie jest życie smoka. rozumiem potrzebę dalekich wojaży:-)
-
zgage sie pozniej po tym ma :-)
-
a to chyba pikantne lekko, nie?:-)
-
Stara podroz na Galapagos przezywa renesans zainteresowania. A w ogole, to niedlugo Archipelag bedzie w centrum jeszcze wiekszego zainteresowania, niech tylko Mapew zacznie wkladac zdjecia ze swojej podrozy a Dino wroci... :-)
-
No wlasnie, zwlaszcza marynowanej w siarce :-)
-
Pamietam z Twoich opowiesci o Syberii :-) Jestem dla Ciebie pelen podziwu :-)
-
Rozne nazwy francuskie i angielskie funkcjonuja, a to jest akurat moja polska wersja :-)
-
hehe... na miniaturce wyglądało jak latający żółw :D :P
-
bardzo interesujaca ,choc jak piszesz ,krotka podroz, mniamusne fotki! ja tez chce na Galapagos!
-
Smoku, dziękuję za poświęcenie uwagi moim dawnym podróżom i liczne plusy dalekowschodnie i londyńskie. Pozdrawiam i jeszcze raz życzę wszystkiego, co najlepsze w Nowym Roku.
-
i tę brudną wodę z wisły na potęgę trzeba pić... ech...ciężkie jest życie smoka. rozumiem potrzebę dalekich wojaży:-)
-
zgage sie pozniej po tym ma :-)
-
a to chyba pikantne lekko, nie?:-)
-
Stara podroz na Galapagos przezywa renesans zainteresowania. A w ogole, to niedlugo Archipelag bedzie w centrum jeszcze wiekszego zainteresowania, niech tylko Mapew zacznie wkladac zdjecia ze swojej podrozy a Dino wroci... :-)
-
No wlasnie, zwlaszcza marynowanej w siarce :-)