Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1381
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
A co do zapytania o moje zdjęcia z Wenezueli, w swoim czasie je zamieszczę wraz z relacją, choć boję się o termin. Kilka miejsc nieopisanych już czeka, nowe dochodzą w kolejce :) A wypadałoby je utrwalić, wszak coraz więcej faktów odpływa w otchłanie zapomnienia :)
-
Witam Smoku. Dziękuję i jednocześnie odwzajemniam noworoczne życzenia. Trochę spóźnione, ale z racji mojej nieobecności mam nadzieję,że usprawiedliwione. Życzę dreszczyku, który zawsze winien towarzyszyć udanej wyprawie. A następnie zaspokojenia umysłów głodnych czytania Twoich niesamowitych relacji.
-
Smoku najlepszejszego w 2010r. i dzięki za zamkowe odwiedziny :)
-
No jak się ściskać bez łapek! "Misia" możemy zrobić, ale z robieniem smoka ... wirtualnie się chyba da. Bo smoki to raczej wirtualne takie już tylko bywają.
-
miśki są świetne ;} wiecznie na kacu ;} pozdrawiam w Nowym 2010 Roku ;}
-
a jaki relaks moze byc lepszy po dlugim Sylwestrze? ;-)
Tobie tez zycze wszystkiego najlepszego i spelnienia wszystkich planow i marzen w 2010 roku :-)
-
Wierzę, że masz wiarygodne informacje o tym, że dobry to on będzie. A skoro tak to życzenia wszystkiego nowego brzmią extra. Dzięki !
-
Smoku ! Niech niech no Cię wyściskam ! Schowaj trochę brzuszysko, bo nie mogę do pyska dosięgnąć ! Wszystkiego Najlepszego !
-
Gdy robilem to zdjecie, to w wizjerze mojego aparatu tez mi sie wydawalo, ze widze lecacego zolwia... :-)
-
modeleczki... ;)
-
A co do zapytania o moje zdjęcia z Wenezueli, w swoim czasie je zamieszczę wraz z relacją, choć boję się o termin. Kilka miejsc nieopisanych już czeka, nowe dochodzą w kolejce :) A wypadałoby je utrwalić, wszak coraz więcej faktów odpływa w otchłanie zapomnienia :)
-
Witam Smoku. Dziękuję i jednocześnie odwzajemniam noworoczne życzenia. Trochę spóźnione, ale z racji mojej nieobecności mam nadzieję,że usprawiedliwione. Życzę dreszczyku, który zawsze winien towarzyszyć udanej wyprawie. A następnie zaspokojenia umysłów głodnych czytania Twoich niesamowitych relacji.
-
Smoku najlepszejszego w 2010r. i dzięki za zamkowe odwiedziny :)
-
No jak się ściskać bez łapek! "Misia" możemy zrobić, ale z robieniem smoka ... wirtualnie się chyba da. Bo smoki to raczej wirtualne takie już tylko bywają.
-
miśki są świetne ;} wiecznie na kacu ;} pozdrawiam w Nowym 2010 Roku ;}
-
a jaki relaks moze byc lepszy po dlugim Sylwestrze? ;-)
Tobie tez zycze wszystkiego najlepszego i spelnienia wszystkich planow i marzen w 2010 roku :-) -
Wierzę, że masz wiarygodne informacje o tym, że dobry to on będzie. A skoro tak to życzenia wszystkiego nowego brzmią extra. Dzięki !
-
Smoku ! Niech niech no Cię wyściskam ! Schowaj trochę brzuszysko, bo nie mogę do pyska dosięgnąć ! Wszystkiego Najlepszego !
-
Gdy robilem to zdjecie, to w wizjerze mojego aparatu tez mi sie wydawalo, ze widze lecacego zolwia... :-)
-
modeleczki... ;)