Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1381

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. milanello80
    milanello80 (05.01.2010 12:43)
    A co do zapytania o moje zdjęcia z Wenezueli, w swoim czasie je zamieszczę wraz z relacją, choć boję się o termin. Kilka miejsc nieopisanych już czeka, nowe dochodzą w kolejce :) A wypadałoby je utrwalić, wszak coraz więcej faktów odpływa w otchłanie zapomnienia :)
  2. milanello80
    milanello80 (05.01.2010 12:40)
    Witam Smoku. Dziękuję i jednocześnie odwzajemniam noworoczne życzenia. Trochę spóźnione, ale z racji mojej nieobecności mam nadzieję,że usprawiedliwione. Życzę dreszczyku, który zawsze winien towarzyszyć udanej wyprawie. A następnie zaspokojenia umysłów głodnych czytania Twoich niesamowitych relacji.
  3. zipiz
    zipiz (05.01.2010 9:09)
    Smoku najlepszejszego w 2010r. i dzięki za zamkowe odwiedziny :)
  4. kubdu
    kubdu (01.01.2010 21:33)
    No jak się ściskać bez łapek! "Misia" możemy zrobić, ale z robieniem smoka ... wirtualnie się chyba da. Bo smoki to raczej wirtualne takie już tylko bywają.
  5. zby.nek
    zby.nek (01.01.2010 20:23)
    miśki są świetne ;} wiecznie na kacu ;} pozdrawiam w Nowym 2010 Roku ;}
  6. mapew
    mapew (01.01.2010 19:49)
    a jaki relaks moze byc lepszy po dlugim Sylwestrze? ;-)
    Tobie tez zycze wszystkiego najlepszego i spelnienia wszystkich planow i marzen w 2010 roku :-)
  7. kubdu
    kubdu (01.01.2010 19:13)
    Wierzę, że masz wiarygodne informacje o tym, że dobry to on będzie. A skoro tak to życzenia wszystkiego nowego brzmią extra. Dzięki !
  8. kubdu
    kubdu (01.01.2010 18:59)
    Smoku ! Niech niech no Cię wyściskam ! Schowaj trochę brzuszysko, bo nie mogę do pyska dosięgnąć ! Wszystkiego Najlepszego !
  9. s.wawelski
    s.wawelski (31.12.2009 1:36)
    Gdy robilem to zdjecie, to w wizjerze mojego aparatu tez mi sie wydawalo, ze widze lecacego zolwia... :-)
  10. kolumberka
    kolumberka (30.12.2009 23:34)
    modeleczki... ;)