Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1380

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kuniu_ock
    kuniu_ock (09.01.2010 22:17)
    hehe... Piraci z Karaibów - Na krańcu świata :)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (09.01.2010 17:28)
    na sobie :P
  3. s.wawelski
    s.wawelski (09.01.2010 17:11)
    My smoki mamy swoje sposoby :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (09.01.2010 17:07)
    Kazdy widzi tu cos innego... :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (09.01.2010 17:03)
    We Francji jest podobnie jak w Australii, tylko, ze nie maja takich ladnych zoltych kwiatkow... :-))
  6. s.wawelski
    s.wawelski (09.01.2010 17:00)
    Australijki sa zahartowane... :-)
  7. pt.janicki
    pt.janicki (07.01.2010 14:47)
    Podziękować za smocze pluski na Tamizę!
  8. s.wawelski
    s.wawelski (06.01.2010 4:47)
    Nawzajem, bedziemy sobie mogli pogwarzyc bez swiadkow :-)
  9. rebel.girl
    rebel.girl (06.01.2010 4:35)
    dzień dobry, smoku ;) miło cię spotkać o tak ciekawej porze.... ;)
    u mnie jest 4.37, a u ciebie?
  10. kasai.eu
    kasai.eu (05.01.2010 16:28)
    ... nie można w ciągu jednego życia być w tylu miejscach! się przewróciłam... Podziwiam i pozdrawiam. Choć w sumie dla Smoka jest to możliwe :)