Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1380
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
hehe... Piraci z Karaibów - Na krańcu świata :)
-
na sobie :P
-
My smoki mamy swoje sposoby :-)
-
Kazdy widzi tu cos innego... :-)
-
We Francji jest podobnie jak w Australii, tylko, ze nie maja takich ladnych zoltych kwiatkow... :-))
-
Australijki sa zahartowane... :-)
-
Podziękować za smocze pluski na Tamizę!
-
Nawzajem, bedziemy sobie mogli pogwarzyc bez swiadkow :-)
-
dzień dobry, smoku ;) miło cię spotkać o tak ciekawej porze.... ;)
u mnie jest 4.37, a u ciebie?
-
... nie można w ciągu jednego życia być w tylu miejscach! się przewróciłam... Podziwiam i pozdrawiam. Choć w sumie dla Smoka jest to możliwe :)
-
hehe... Piraci z Karaibów - Na krańcu świata :)
-
na sobie :P
-
My smoki mamy swoje sposoby :-)
-
Kazdy widzi tu cos innego... :-)
-
We Francji jest podobnie jak w Australii, tylko, ze nie maja takich ladnych zoltych kwiatkow... :-))
-
Australijki sa zahartowane... :-)
-
Podziękować za smocze pluski na Tamizę!
-
Nawzajem, bedziemy sobie mogli pogwarzyc bez swiadkow :-)
-
dzień dobry, smoku ;) miło cię spotkać o tak ciekawej porze.... ;)
u mnie jest 4.37, a u ciebie? -
... nie można w ciągu jednego życia być w tylu miejscach! się przewróciłam... Podziwiam i pozdrawiam. Choć w sumie dla Smoka jest to możliwe :)