Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1379
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Po snorkelingu mały snoring (chrapanko) nigdy nie zawadzi ;-) Coż, ciekawa podróż, nie dziwota więc, że różni tacy kolumberowi maniacy od czasu do czasu ją odgrzebywują.
-
Pamietam tego piesia: stal w oknie i obszczekiwal wszystkich przechodzacych - tym zwrocil swoja uwage. Ja sie zatrzymalem, pstryknalem mu kilka zdjec i piesio sie uspokoil, nawet sie dal poglaskac... :-)
-
Gratuluję! To jest przykład na nietuzinkowy pomysł na niebanalną fotografię :)
-
Nawet gdyby nie był najedzony, to i tak by Smoka nie ruszył.. ani Dina.. Gad gada nie ruszy, wszystko zostaje w rodzinie ;)
PITów nie dam, za to jest krokodyl (no co - słowo się rzekło :P)
-
może jest księgową :))
-
Agnieszka lubi PITy :)
-
Od Agnieszki chcesz krokodyla...? :-)
-
Agnieszko - "..krokodyla daj mi luby.." :P
-
Naprawde bardzo sie ciesze, ze moja podroz na Galapagos wciaz jest odgrzebywana, nadal wzbudzana zainteresowanie i chec spedzenia tam chocby kilku dni. Fiera i Ewa - dziekuje za mile komentarze i plusy :-)
-
Na mojej liście miejsc do zobaczenia Galapagos zdecydowanie skoczyło na wysokie miejsce! Świetna relacja, ale widać, że u Smoków to standard ;-)
-
Po snorkelingu mały snoring (chrapanko) nigdy nie zawadzi ;-) Coż, ciekawa podróż, nie dziwota więc, że różni tacy kolumberowi maniacy od czasu do czasu ją odgrzebywują.
-
Pamietam tego piesia: stal w oknie i obszczekiwal wszystkich przechodzacych - tym zwrocil swoja uwage. Ja sie zatrzymalem, pstryknalem mu kilka zdjec i piesio sie uspokoil, nawet sie dal poglaskac... :-)
-
Gratuluję! To jest przykład na nietuzinkowy pomysł na niebanalną fotografię :)
-
Nawet gdyby nie był najedzony, to i tak by Smoka nie ruszył.. ani Dina.. Gad gada nie ruszy, wszystko zostaje w rodzinie ;)
PITów nie dam, za to jest krokodyl (no co - słowo się rzekło :P) -
może jest księgową :))
-
Agnieszka lubi PITy :)
-
Od Agnieszki chcesz krokodyla...? :-)
-
Agnieszko - "..krokodyla daj mi luby.." :P
-
Naprawde bardzo sie ciesze, ze moja podroz na Galapagos wciaz jest odgrzebywana, nadal wzbudzana zainteresowanie i chec spedzenia tam chocby kilku dni. Fiera i Ewa - dziekuje za mile komentarze i plusy :-)
-
Na mojej liście miejsc do zobaczenia Galapagos zdecydowanie skoczyło na wysokie miejsce! Świetna relacja, ale widać, że u Smoków to standard ;-)
