Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1379

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. latyn20
    latyn20 (11.01.2010 16:38)
    Po snorkelingu mały snoring (chrapanko) nigdy nie zawadzi ;-) Coż, ciekawa podróż, nie dziwota więc, że różni tacy kolumberowi maniacy od czasu do czasu ją odgrzebywują.
  2. s.wawelski
    s.wawelski (10.01.2010 16:20)
    Pamietam tego piesia: stal w oknie i obszczekiwal wszystkich przechodzacych - tym zwrocil swoja uwage. Ja sie zatrzymalem, pstryknalem mu kilka zdjec i piesio sie uspokoil, nawet sie dal poglaskac... :-)
  3. leonka7
    leonka7 (10.01.2010 14:57)
    Gratuluję! To jest przykład na nietuzinkowy pomysł na niebanalną fotografię :)
  4. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.01.2010 11:09)
    Nawet gdyby nie był najedzony, to i tak by Smoka nie ruszył.. ani Dina.. Gad gada nie ruszy, wszystko zostaje w rodzinie ;)

    PITów nie dam, za to jest krokodyl (no co - słowo się rzekło :P)
  5. voyager747
    voyager747 (10.01.2010 10:37)
    może jest księgową :))
  6. voyager747
    voyager747 (10.01.2010 10:25)
    Agnieszka lubi PITy :)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (10.01.2010 8:25)
    Od Agnieszki chcesz krokodyla...? :-)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.01.2010 8:20)
    Agnieszko - "..krokodyla daj mi luby.." :P
  9. s.wawelski
    s.wawelski (10.01.2010 4:23)
    Naprawde bardzo sie ciesze, ze moja podroz na Galapagos wciaz jest odgrzebywana, nadal wzbudzana zainteresowanie i chec spedzenia tam chocby kilku dni. Fiera i Ewa - dziekuje za mile komentarze i plusy :-)
  10. 2_koty
    2_koty (09.01.2010 23:19)
    Na mojej liście miejsc do zobaczenia Galapagos zdecydowanie skoczyło na wysokie miejsce! Świetna relacja, ale widać, że u Smoków to standard ;-)