Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1378
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Pod kolor laguny :-)
-
Pod kolor laguny :-)
-
...a ja jestem zachwycony takimi komentarzami :-)
-
I jeszcze ta pogoda... :-)
-
Witaj Tomeczku!!! Napiszę do Ciebie i obiecuję te zdjęcia z plaży:))
-
Dino, czyżbyś rozważał odwieczny dylemat? Czyli co było wcześniej, jajko czy flaming? ;-))
-
Od wejścia na taką wysokośc same się mogą zagotowac ;-)
-
Smok w ogniście czerwonej kurtce ;-)
-
Jak juz wczesniej zauwazylem, taka okragla sumka mogla byc tylko mozliwa dzieki niewielkiej pomocy moich kolumberowskich przyjaciol... :-)
A Galapagos zawsze pozostanie w mym sercu i dzieki Tobie moge to przezyc jeszcze raz :-)
-
Smoku, serdeczne dzieki za tyle fajnych komentarzy i tyle fajnych plusikow :)
I gratuluje tez 25.000
-
Pod kolor laguny :-)
-
Pod kolor laguny :-)
-
...a ja jestem zachwycony takimi komentarzami :-)
-
I jeszcze ta pogoda... :-)
-
Witaj Tomeczku!!! Napiszę do Ciebie i obiecuję te zdjęcia z plaży:))
-
Dino, czyżbyś rozważał odwieczny dylemat? Czyli co było wcześniej, jajko czy flaming? ;-))
-
Od wejścia na taką wysokośc same się mogą zagotowac ;-)
-
Smok w ogniście czerwonej kurtce ;-)
-
Jak juz wczesniej zauwazylem, taka okragla sumka mogla byc tylko mozliwa dzieki niewielkiej pomocy moich kolumberowskich przyjaciol... :-)
A Galapagos zawsze pozostanie w mym sercu i dzieki Tobie moge to przezyc jeszcze raz :-) -
Smoku, serdeczne dzieki za tyle fajnych komentarzy i tyle fajnych plusikow :)
I gratuluje tez 25.000