Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1378

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 0:19)
    Pod kolor laguny :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 0:18)
    Pod kolor laguny :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 0:15)
    ...a ja jestem zachwycony takimi komentarzami :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 0:13)
    I jeszcze ta pogoda... :-)
  5. jolantas1955
    jolantas1955 (16.01.2010 0:08)
    Witaj Tomeczku!!! Napiszę do Ciebie i obiecuję te zdjęcia z plaży:))
  6. arnold.layne
    arnold.layne (15.01.2010 18:54)
    Dino, czyżbyś rozważał odwieczny dylemat? Czyli co było wcześniej, jajko czy flaming? ;-))
  7. arnold.layne
    arnold.layne (15.01.2010 18:52)
    Od wejścia na taką wysokośc same się mogą zagotowac ;-)
  8. arnold.layne
    arnold.layne (15.01.2010 18:50)
    Smok w ogniście czerwonej kurtce ;-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (12.01.2010 6:18)
    Jak juz wczesniej zauwazylem, taka okragla sumka mogla byc tylko mozliwa dzieki niewielkiej pomocy moich kolumberowskich przyjaciol... :-)

    A Galapagos zawsze pozostanie w mym sercu i dzieki Tobie moge to przezyc jeszcze raz :-)
  10. mapew
    mapew (11.01.2010 21:51)
    Smoku, serdeczne dzieki za tyle fajnych komentarzy i tyle fajnych plusikow :)
    I gratuluje tez 25.000