Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1377

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. ewa.nysiak
    ewa.nysiak (21.01.2010 9:48)
    niesamowite plaże...
  2. ewa.nysiak
    ewa.nysiak (20.01.2010 10:55)
    Dziękuje za plusiki i pozdrawiam z bardzo mroźnej Łodzi :)
  3. lmichorowski
    lmichorowski (20.01.2010 10:11)
    Dziękuję za wizytę w Egipcie i +. Pozdrawiam.
  4. s.wawelski
    s.wawelski (19.01.2010 1:27)
    Anadolu Kavagi - zamek broniacy dostepu do Bosforu od strony M.Czarnego.
  5. rebel.girl
    rebel.girl (18.01.2010 21:30)
    smoku, już jestem ;)
    miałam małą przerwę, ale teraz już spokojnie mogę obiecać, że wypiję z toba tyle kawek, ile... zmieszczę ;) i oczywiście - pogadamy o wszystkim ;) mam nawet jeden pomysł (od grudnia czy listopada), którym wreszcie się mogę z tobą podzielić, więc wiesz - nastawiaj imbryczek! ;)
  6. arnold.layne
    arnold.layne (16.01.2010 21:54)
    Smoku. Dziękuję za wyrazy uznania, ale ostatniego słowa na Twoim profilu jeszcze nie powiedziałem ;-). Czasem oglądając zdjęcia na Kolumberze żałuję, że nie mam trzech - smoczych oczywiście ;-) - głów, coby kilka podróży naraz podziwiac ;-). Jednak taka metamorfoza wiąże się z trzema conajmniej monitorami - internet "przezprzewodowy" w cenie jednego - tedy koszta rosną ;-). Pozostanę więc przy jednym łbie, swoim własnym, i przy jego pomocy będę dalej eksplorował ;-))
    Pozdrawiam
    R
  7. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 1:15)
    Czekam niecierpliwie :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 0:26)
    Wiadomo, ze najpierw byly dinozaury :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 0:25)
    Wiadomo, ze najpierw byly dinozaury... :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (16.01.2010 0:22)
    O plucach nie wspominajac :-)