Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1376

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:35)
    Udało sie????
  2. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:28)
    Niesamowite...
  3. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:27)
    Potęga!!!
  4. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:27)
    Szkoda że nikt o to nie dba i tak niszczeje!!!!
  5. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:26)
    Piękne!!!
  6. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:25)
    Lampki nocne też maja w tym stylu????
  7. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 8:55)
    Aggie, dzieki za mile slowa. A zamiast napadac na bank, po prostu rozbij tylko skarbonke :-)
  8. kubdu
    kubdu (22.01.2010 22:18)
    Smoku tak mi przykro- Ty zasiadasz z pełnym brzuszyskiem, a ja muszę lecieć, bo z głodu wyschnę. Na razie !
  9. kubdu
    kubdu (22.01.2010 19:53)
    Smoku, daj pyska !
  10. voyager747
    voyager747 (21.01.2010 22:20)
    dzięki za wizytę na Maderze, pozdrawiam