Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1376
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Udało sie????
-
Niesamowite...
-
Potęga!!!
-
Szkoda że nikt o to nie dba i tak niszczeje!!!!
-
Piękne!!!
-
Lampki nocne też maja w tym stylu????
-
Aggie, dzieki za mile slowa. A zamiast napadac na bank, po prostu rozbij tylko skarbonke :-)
-
Smoku tak mi przykro- Ty zasiadasz z pełnym brzuszyskiem, a ja muszę lecieć, bo z głodu wyschnę. Na razie !
-
Smoku, daj pyska !
-
dzięki za wizytę na Maderze, pozdrawiam
-
Udało sie????
-
Niesamowite...
-
Potęga!!!
-
Szkoda że nikt o to nie dba i tak niszczeje!!!!
-
Piękne!!!
-
Lampki nocne też maja w tym stylu????
-
Aggie, dzieki za mile slowa. A zamiast napadac na bank, po prostu rozbij tylko skarbonke :-)
-
Smoku tak mi przykro- Ty zasiadasz z pełnym brzuszyskiem, a ja muszę lecieć, bo z głodu wyschnę. Na razie !
-
Smoku, daj pyska !
-
dzięki za wizytę na Maderze, pozdrawiam