Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1375

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. mapew
    mapew (23.01.2010 12:16)
    bardzo malownicze polozenie tego zamku
  2. mapew
    mapew (23.01.2010 12:14)
    fajny kontrast - wieza gruba i cienka
  3. mapew
    mapew (23.01.2010 12:11)
    i blekitne niebo tez :-)
  4. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 12:04)
    Trasa tegorocznej wyprawy naszej paczki,byłaby bardzo zblizona do Twojej.Niestety,a może i stety, wygrało tour Europa.Mam nadzieje że bedzie również malowniczo i fascynująco.Co sie odwlecze to.....
  5. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 12:00)
    Majestatycznie wyglada!!!
  6. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:43)
    Wujek taką miał....ale był gość!!!
  7. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:42)
    WSK - Wiejski Sprzęt Kaskaderski. WOW!!!!!!!!!!
  8. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:38)
    Super klimaty....
  9. smyczek1974
    smyczek1974 (23.01.2010 11:37)
    ...a Smok nawet nie czuje że rymuje :-)
  10. voyager747
    voyager747 (23.01.2010 11:35)
    Potem obejrzę resztę, teraz muszę znikać :)