Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1374

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. mapew
    mapew (23.01.2010 13:14)
    przepiekny
  2. mapew
    mapew (23.01.2010 13:09)
    piekne ujecie i atmosfera
  3. mapew
    mapew (23.01.2010 13:08)
    to bardzo szczegolne miejsce
  4. mapew
    mapew (23.01.2010 13:05)
    byliscie tez u gory?
  5. mapew
    mapew (23.01.2010 12:31)
    ale fajne ujecie :)
  6. mapew
    mapew (23.01.2010 12:30)
    jak ja tu bylem, to nie wolno bylo fotografowac w srodku. Teraz moge wiec przypomniec sobie te freski.
  7. mapew
    mapew (23.01.2010 12:27)
    cudowne
  8. mapew
    mapew (23.01.2010 12:26)
    tu musze jeszcze kiedys koniecznie wrocic na dluzej
  9. mapew
    mapew (23.01.2010 12:25)
    balony i cudowny krajobraz - co moze byc piekniejszego
  10. mapew
    mapew (23.01.2010 12:20)
    a mnie kojarzy sie z czasow szkolnych Milet z Talesem :)