Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1374
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
przepiekny
-
piekne ujecie i atmosfera
-
to bardzo szczegolne miejsce
-
byliscie tez u gory?
-
ale fajne ujecie :)
-
jak ja tu bylem, to nie wolno bylo fotografowac w srodku. Teraz moge wiec przypomniec sobie te freski.
-
cudowne
-
tu musze jeszcze kiedys koniecznie wrocic na dluzej
-
balony i cudowny krajobraz - co moze byc piekniejszego
-
a mnie kojarzy sie z czasow szkolnych Milet z Talesem :)
-
przepiekny
-
piekne ujecie i atmosfera
-
to bardzo szczegolne miejsce
-
byliscie tez u gory?
-
ale fajne ujecie :)
-
jak ja tu bylem, to nie wolno bylo fotografowac w srodku. Teraz moge wiec przypomniec sobie te freski.
-
cudowne
-
tu musze jeszcze kiedys koniecznie wrocic na dluzej
-
balony i cudowny krajobraz - co moze byc piekniejszego
-
a mnie kojarzy sie z czasow szkolnych Milet z Talesem :)