Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1373
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
bardzo ciekawa podroz i relacja. Moje wrazenia z Nemrut Dag sa takie same - to chyba najbardziej magiczne miejsce w magicznej Turcji.
-
A jednak! Ten kraj to na kazdym kroku wielkie zaskoczenie :-)
-
Wowczas bylo wolno, lecz bez blyskow.
-
thalia :)
-
a na pierwszym planie jeszcze kawalek sredniej :-)
-
I jeszcze ta pustka i cisza dookola...
-
Krzysztof, dziekuje za wszystkie mile komentarze i nagrody :-) A Turcja na Ciebie poczeka i nigdzie nie ucieknie :-)
-
Byl jakis stan wyjatkowy i nie mozna bylo naruszac przestrzeni powietrznej... :-)
-
Aga, widze, ze pilna uczennica balas... :-)
-
Tylko do gry nogami, na stoliku... :-)
-
bardzo ciekawa podroz i relacja. Moje wrazenia z Nemrut Dag sa takie same - to chyba najbardziej magiczne miejsce w magicznej Turcji.
-
A jednak! Ten kraj to na kazdym kroku wielkie zaskoczenie :-)
-
Wowczas bylo wolno, lecz bez blyskow.
-
thalia :)
-
a na pierwszym planie jeszcze kawalek sredniej :-)
-
I jeszcze ta pustka i cisza dookola...
-
Krzysztof, dziekuje za wszystkie mile komentarze i nagrody :-) A Turcja na Ciebie poczeka i nigdzie nie ucieknie :-)
-
Byl jakis stan wyjatkowy i nie mozna bylo naruszac przestrzeni powietrznej... :-)
-
Aga, widze, ze pilna uczennica balas... :-)
-
Tylko do gry nogami, na stoliku... :-)