Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1373

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. mapew
    mapew (23.01.2010 17:22)
    bardzo ciekawa podroz i relacja. Moje wrazenia z Nemrut Dag sa takie same - to chyba najbardziej magiczne miejsce w magicznej Turcji.
  2. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:18)
    A jednak! Ten kraj to na kazdym kroku wielkie zaskoczenie :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:17)
    Wowczas bylo wolno, lecz bez blyskow.
  4. voyager747
    voyager747 (23.01.2010 17:15)
    thalia :)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:12)
    a na pierwszym planie jeszcze kawalek sredniej :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:10)
    I jeszcze ta pustka i cisza dookola...
  7. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:05)
    Krzysztof, dziekuje za wszystkie mile komentarze i nagrody :-) A Turcja na Ciebie poczeka i nigdzie nie ucieknie :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:01)
    Byl jakis stan wyjatkowy i nie mozna bylo naruszac przestrzeni powietrznej... :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 16:58)
    Aga, widze, ze pilna uczennica balas... :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 16:50)
    Tylko do gry nogami, na stoliku... :-)