Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1372
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
takie clio sedan, jeździliśmy takim chyba ze dwa razy gdzieś :)
-
Smoku, trochę mnie w Turcji przypiekło, albo to wypieki po prostu.
-
Zaniemówiłam, Smoku. Twoja magiczna podróż zmieniła moje spojrzenie na Turcję.
-
Fenomenalnie !
-
Wzajemnie też by było dobrze.
-
Gadzie Latający (taka odmiana ciała lotnego :P)... Zazdraszczam. Ze wstydem zazdraszczam.
-
To byl chyba jakis Renault... :-)
-
To tez jedno z tych zapomnianych miejsc, ale na tyle znanych, ze latwo tam trafic ;-)
-
Na szczyt wyjechalem 2 razy, raz na zachod slonca - to wlasnie ten moment, i na drugi dzien rano.
-
To byla jedna z kwintesencji naszej podrozy po Turcji.
-
takie clio sedan, jeździliśmy takim chyba ze dwa razy gdzieś :)
-
Smoku, trochę mnie w Turcji przypiekło, albo to wypieki po prostu.
-
Zaniemówiłam, Smoku. Twoja magiczna podróż zmieniła moje spojrzenie na Turcję.
-
Fenomenalnie !
-
Wzajemnie też by było dobrze.
-
Gadzie Latający (taka odmiana ciała lotnego :P)... Zazdraszczam. Ze wstydem zazdraszczam.
-
To byl chyba jakis Renault... :-)
-
To tez jedno z tych zapomnianych miejsc, ale na tyle znanych, ze latwo tam trafic ;-)
-
Na szczyt wyjechalem 2 razy, raz na zachod slonca - to wlasnie ten moment, i na drugi dzien rano.
-
To byla jedna z kwintesencji naszej podrozy po Turcji.