Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1372

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. voyager747
    voyager747 (23.01.2010 19:50)
    takie clio sedan, jeździliśmy takim chyba ze dwa razy gdzieś :)
  2. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:48)
    Smoku, trochę mnie w Turcji przypiekło, albo to wypieki po prostu.
  3. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:39)
    Zaniemówiłam, Smoku. Twoja magiczna podróż zmieniła moje spojrzenie na Turcję.
  4. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:36)
    Fenomenalnie !
  5. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:29)
    Wzajemnie też by było dobrze.
  6. kuniu_ock
    kuniu_ock (23.01.2010 18:18)
    Gadzie Latający (taka odmiana ciała lotnego :P)... Zazdraszczam. Ze wstydem zazdraszczam.
  7. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:59)
    To byl chyba jakis Renault... :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:52)
    To tez jedno z tych zapomnianych miejsc, ale na tyle znanych, ze latwo tam trafic ;-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:50)
    Na szczyt wyjechalem 2 razy, raz na zachod slonca - to wlasnie ten moment, i na drugi dzien rano.
  10. s.wawelski
    s.wawelski (23.01.2010 17:47)
    To byla jedna z kwintesencji naszej podrozy po Turcji.