Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1371

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:02)
    przepiękna laurkowa robota :))
    rzeczywiście jak z bajki 1001 nocy :-)
  2. kubdu
    kubdu (23.01.2010 20:02)
    Świetne.
  3. kubdu
    kubdu (23.01.2010 20:00)
    Ja też, ja też !
  4. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:59)
    A może to ... Smoku, coś tam zostawiłeś ? Aj, niedobrze.
  5. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:57)
    Tu trzeba poety. Ja nie dam rady komentować.
  6. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:57)
    Ach ! Och !
  7. voyager747
    voyager747 (23.01.2010 19:55)
    też gdzieś o tym czytałem :)
  8. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:55)
    Aggie, mówisz o swoich ?
  9. voyager747
    voyager747 (23.01.2010 19:54)
    pięknie tam
  10. kubdu
    kubdu (23.01.2010 19:53)
    Thalia made in Turkey, ale ta ładniejsza talia made in Poland. Zgadza się ?