Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1371
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
-
Świetne.
-
Ja też, ja też !
-
A może to ... Smoku, coś tam zostawiłeś ? Aj, niedobrze.
-
Tu trzeba poety. Ja nie dam rady komentować.
-
Ach ! Och !
-
też gdzieś o tym czytałem :)
-
Aggie, mówisz o swoich ?
-
pięknie tam
-
Thalia made in Turkey, ale ta ładniejsza talia made in Poland. Zgadza się ?
-
Świetne.
-
Ja też, ja też !
-
A może to ... Smoku, coś tam zostawiłeś ? Aj, niedobrze.
-
Tu trzeba poety. Ja nie dam rady komentować.
-
Ach ! Och !
-
też gdzieś o tym czytałem :)
-
Aggie, mówisz o swoich ?
-
pięknie tam
-
Thalia made in Turkey, ale ta ładniejsza talia made in Poland. Zgadza się ?
rzeczywiście jak z bajki 1001 nocy :-)