Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1366

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:34)
    Widze, ze zdjecia na glodnego ogladasz :-)
  2. voyager747
    voyager747 (24.01.2010 1:33)
    smoki nie noszą skarpet, bo im pazury wyłażą na wierzch :)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:33)
    Ukipy atrament wlewaly...
  4. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:31)
    Rodakow sie wszedzie spotka :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:26)
    Dzis juz nie mozna, bo wiele takich ladnych miejsc stare ruiny zabytkowe okupuja :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:23)
    Muszka i szczerbinka dawniej wystarczyly bez satelitarnego naprowadzanai na cel... :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:20)
    To juz wiem skad mam kamienie nerkowe... :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:18)
    Musze w tej sprawie z administratorkami Kolumbera pogadac :-)
  9. zfiesz
    zfiesz (24.01.2010 1:17)
    qrcze... może rzeczywiscie... te cztery wkrzykniki mnie zmyliły:-) trzeba smyka pytać;-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:16)
    Ja wzialem wpis Smyczka za zart :-) Wiadomo, ze to jest odzyskane, sprawdzone i zabezpieczone :-) Czy i Ty mnie Zwieszu nabierasz? :-)