Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1368
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
nic dodac nic ując-boskie :))
-
maja bardzo twarde głowy, oberwałam kiedys taką kiedy mnie mijała szalona :))
-
góry wyżerał ):
-
brawo :))
-
To on ten torcik poobjadał ?
-
uwielbiam tą mozaikę-cudo :))
-
widziałam w przewodniku ujęcia nocą-niepowtarzalnie wyglądały te wykute w skale ''mieszkania''
jakby tam ciągle byli ludzie :))
-
fajny pysio :D
-
fantastyczna zabawa :))
-
bezy i na wierzchu pyszny krem waniliowy :)) pychota
-
nic dodac nic ując-boskie :))
-
maja bardzo twarde głowy, oberwałam kiedys taką kiedy mnie mijała szalona :))
-
góry wyżerał ):
-
brawo :))
-
To on ten torcik poobjadał ?
-
uwielbiam tą mozaikę-cudo :))
-
widziałam w przewodniku ujęcia nocą-niepowtarzalnie wyglądały te wykute w skale ''mieszkania''
jakby tam ciągle byli ludzie :)) -
fajny pysio :D
-
fantastyczna zabawa :))
-
bezy i na wierzchu pyszny krem waniliowy :)) pychota