Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1368

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:40)
    nic dodac nic ując-boskie :))
  2. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:39)
    maja bardzo twarde głowy, oberwałam kiedys taką kiedy mnie mijała szalona :))
  3. voyager747
    voyager747 (23.01.2010 20:38)
    góry wyżerał ):
  4. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:37)
    brawo :))
  5. kubdu
    kubdu (23.01.2010 20:36)
    To on ten torcik poobjadał ?
  6. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:36)
    uwielbiam tą mozaikę-cudo :))
  7. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:35)
    widziałam w przewodniku ujęcia nocą-niepowtarzalnie wyglądały te wykute w skale ''mieszkania''
    jakby tam ciągle byli ludzie :))
  8. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:33)
    fajny pysio :D
  9. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:30)
    fantastyczna zabawa :))
  10. freemarti
    freemarti (23.01.2010 20:30)
    bezy i na wierzchu pyszny krem waniliowy :)) pychota