Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1364
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Dzieki, dzieki, dzieki !!! :-))
-
To co lubię najbardziej we wschodniej sztuce to właśnie majolikowe mozaiki.
-
Przepiękne:)
-
Myślę,że to nie niszczeje, a tyle udało się odzyskać. 20 lat temu też tak wyglądało:)
-
Swietne ujęcie. Przepiękne są te freski i zwieńczenia kolumn.
-
gratuluję, podróż bardzo ciekawa, a zdjęcia świetne. No i oczywiście zazdroszczę, bo u mnie Turcja zdecydowanie mieści się w pierwszej piątce miejsc do odwiedzenia. Pozdrawiam
-
hmmm....dziwny zbieg okoliczności ? :)
-
rewelacja - ale to już chyba mówiłam :)
-
a czemu ona taka smutna?
-
rewelacja
-
Dzieki, dzieki, dzieki !!! :-))
-
To co lubię najbardziej we wschodniej sztuce to właśnie majolikowe mozaiki.
-
Przepiękne:)
-
Myślę,że to nie niszczeje, a tyle udało się odzyskać. 20 lat temu też tak wyglądało:)
-
Swietne ujęcie. Przepiękne są te freski i zwieńczenia kolumn.
-
gratuluję, podróż bardzo ciekawa, a zdjęcia świetne. No i oczywiście zazdroszczę, bo u mnie Turcja zdecydowanie mieści się w pierwszej piątce miejsc do odwiedzenia. Pozdrawiam
-
hmmm....dziwny zbieg okoliczności ? :)
-
rewelacja - ale to już chyba mówiłam :)
-
a czemu ona taka smutna?
-
rewelacja