Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1364

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 16:34)
    Dzieki, dzieki, dzieki !!! :-))
  2. jolrop
    jolrop (24.01.2010 16:00)
    To co lubię najbardziej we wschodniej sztuce to właśnie majolikowe mozaiki.
  3. jolrop
    jolrop (24.01.2010 15:54)
    Przepiękne:)
  4. jolrop
    jolrop (24.01.2010 15:52)
    Myślę,że to nie niszczeje, a tyle udało się odzyskać. 20 lat temu też tak wyglądało:)
  5. jolrop
    jolrop (24.01.2010 15:50)
    Swietne ujęcie. Przepiękne są te freski i zwieńczenia kolumn.
  6. belzebub02
    belzebub02 (24.01.2010 13:50)
    gratuluję, podróż bardzo ciekawa, a zdjęcia świetne. No i oczywiście zazdroszczę, bo u mnie Turcja zdecydowanie mieści się w pierwszej piątce miejsc do odwiedzenia. Pozdrawiam
  7. belzebub02
    belzebub02 (24.01.2010 13:17)
    hmmm....dziwny zbieg okoliczności ? :)
  8. belzebub02
    belzebub02 (24.01.2010 13:14)
    rewelacja - ale to już chyba mówiłam :)
  9. belzebub02
    belzebub02 (24.01.2010 13:09)
    a czemu ona taka smutna?
  10. belzebub02
    belzebub02 (24.01.2010 13:01)
    rewelacja