Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1365

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 6:39)
    Ten mial jakas taka mine niewyrazna... :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 5:54)
    To bedac w LO jezdzilas na plenery artystyczne do Turcji? No rzeczywiscie dobre sa tu rozne zbiegi perspektywiczne. Gdybym mial czas sam bym sobie to chetnie porysowal... :-)
  3. zfiesz
    zfiesz (24.01.2010 2:33)
    ale ja bardziej!:-p (i mówię zupełnie poważnie! uwielbiam takie "scenki uliczne")
  4. zfiesz
    zfiesz (24.01.2010 2:32)
    a może jednak ja... przed emeryturą;-) bo akurat wschodnia i północno-wschodnia turcja, to dla mnie taki przedsionek kaukazu, a ten dość głośno woła "przyjedź! przyjedź zwierzaku!":-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 2:07)
    Wbrew pozorom trzyma sie swietnie, pewnie dlatego, ze bardzo sie o zabytki w Turcji dba. Akurat mielismy troche pecha, bo taka pajeczyne rusztowan widzielismy tylko 2 razy: raz wewnatrz Haghia Sophia, a drugi raz wlasnie tu, nie liczac pewnie jakichs mniej waznych miejsc. Tu o tyle zalowame, ze kosciolek jest niezwykle malowniczo polozony, ale nie dalo sie go podejsc by nie wyeksponowac rowniez rusztowan :-) Moze Ty bedziesz miala wiecej szczescia nastepnym razem :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 2:01)
    >>Ekipy... :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:56)
    No dobrze, ze Wy tu choc blekit dostrzegacie.... :-0
  8. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:54)
    Dzieki! Ja tez je lubie :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:40)
    To poniekad symbol Zeugmy, a potroszce i jedna z ikon Turcji.
  10. s.wawelski
    s.wawelski (24.01.2010 1:38)
    Niektore takie miejsca w Kapadocji byly zamieszkane jeszcze do niedawna, chyba do konca lat 70-tych. A w innych sa hotele, w ktorych mozna sie zatrzymac na noc.