Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1365
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Ten mial jakas taka mine niewyrazna... :-)
-
To bedac w LO jezdzilas na plenery artystyczne do Turcji? No rzeczywiscie dobre sa tu rozne zbiegi perspektywiczne. Gdybym mial czas sam bym sobie to chetnie porysowal... :-)
-
ale ja bardziej!:-p (i mówię zupełnie poważnie! uwielbiam takie "scenki uliczne")
-
a może jednak ja... przed emeryturą;-) bo akurat wschodnia i północno-wschodnia turcja, to dla mnie taki przedsionek kaukazu, a ten dość głośno woła "przyjedź! przyjedź zwierzaku!":-)
-
Wbrew pozorom trzyma sie swietnie, pewnie dlatego, ze bardzo sie o zabytki w Turcji dba. Akurat mielismy troche pecha, bo taka pajeczyne rusztowan widzielismy tylko 2 razy: raz wewnatrz Haghia Sophia, a drugi raz wlasnie tu, nie liczac pewnie jakichs mniej waznych miejsc. Tu o tyle zalowame, ze kosciolek jest niezwykle malowniczo polozony, ale nie dalo sie go podejsc by nie wyeksponowac rowniez rusztowan :-) Moze Ty bedziesz miala wiecej szczescia nastepnym razem :-)
-
>>Ekipy... :-)
-
No dobrze, ze Wy tu choc blekit dostrzegacie.... :-0
-
Dzieki! Ja tez je lubie :-)
-
To poniekad symbol Zeugmy, a potroszce i jedna z ikon Turcji.
-
Niektore takie miejsca w Kapadocji byly zamieszkane jeszcze do niedawna, chyba do konca lat 70-tych. A w innych sa hotele, w ktorych mozna sie zatrzymac na noc.
-
Ten mial jakas taka mine niewyrazna... :-)
-
To bedac w LO jezdzilas na plenery artystyczne do Turcji? No rzeczywiscie dobre sa tu rozne zbiegi perspektywiczne. Gdybym mial czas sam bym sobie to chetnie porysowal... :-)
-
ale ja bardziej!:-p (i mówię zupełnie poważnie! uwielbiam takie "scenki uliczne")
-
a może jednak ja... przed emeryturą;-) bo akurat wschodnia i północno-wschodnia turcja, to dla mnie taki przedsionek kaukazu, a ten dość głośno woła "przyjedź! przyjedź zwierzaku!":-)
-
Wbrew pozorom trzyma sie swietnie, pewnie dlatego, ze bardzo sie o zabytki w Turcji dba. Akurat mielismy troche pecha, bo taka pajeczyne rusztowan widzielismy tylko 2 razy: raz wewnatrz Haghia Sophia, a drugi raz wlasnie tu, nie liczac pewnie jakichs mniej waznych miejsc. Tu o tyle zalowame, ze kosciolek jest niezwykle malowniczo polozony, ale nie dalo sie go podejsc by nie wyeksponowac rowniez rusztowan :-) Moze Ty bedziesz miala wiecej szczescia nastepnym razem :-)
-
>>Ekipy... :-)
-
No dobrze, ze Wy tu choc blekit dostrzegacie.... :-0
-
Dzieki! Ja tez je lubie :-)
-
To poniekad symbol Zeugmy, a potroszce i jedna z ikon Turcji.
-
Niektore takie miejsca w Kapadocji byly zamieszkane jeszcze do niedawna, chyba do konca lat 70-tych. A w innych sa hotele, w ktorych mozna sie zatrzymac na noc.