Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1362
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
jedna z najpiękniejszych...
-
te oczy... ma coś w sobie ;)
-
piękne!
-
bezlitośnie przeciętym szosą, po której bez sentymentu pędzą autobusy pełne wesołych turystów... tia, coś, co lubię ;)
-
najlepiej natychmiast - fakt! ;))) ja też!!
-
turcy zawsze znajdą odpowiednią wymówkę ;)
-
robi wrażenie... zachwycająco położony!
-
tu jeszcze jest jan chrzciciel zamiast ewangelisty ;)
-
bo zapomniałaś wdychać!
(że niby jak inaczej wyrocznia miałaby działać?)
-
to nie byłam... ale sporo takich miejsc jest w okolicach stambułu (i w samym mieście) - mam co nadrabiać ;)
-
jedna z najpiękniejszych...
-
te oczy... ma coś w sobie ;)
-
piękne!
-
bezlitośnie przeciętym szosą, po której bez sentymentu pędzą autobusy pełne wesołych turystów... tia, coś, co lubię ;)
-
najlepiej natychmiast - fakt! ;))) ja też!!
-
turcy zawsze znajdą odpowiednią wymówkę ;)
-
robi wrażenie... zachwycająco położony!
-
tu jeszcze jest jan chrzciciel zamiast ewangelisty ;)
-
bo zapomniałaś wdychać!
(że niby jak inaczej wyrocznia miałaby działać?) -
to nie byłam... ale sporo takich miejsc jest w okolicach stambułu (i w samym mieście) - mam co nadrabiać ;)