Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1362

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:01)
    jedna z najpiękniejszych...
  2. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 19:00)
    te oczy... ma coś w sobie ;)
  3. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 18:57)
    piękne!
  4. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 18:12)
    bezlitośnie przeciętym szosą, po której bez sentymentu pędzą autobusy pełne wesołych turystów... tia, coś, co lubię ;)
  5. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 18:10)
    najlepiej natychmiast - fakt! ;))) ja też!!
  6. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 18:10)
    turcy zawsze znajdą odpowiednią wymówkę ;)
  7. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 18:09)
    robi wrażenie... zachwycająco położony!
  8. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 18:08)
    tu jeszcze jest jan chrzciciel zamiast ewangelisty ;)
  9. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 17:53)
    bo zapomniałaś wdychać!
    (że niby jak inaczej wyrocznia miałaby działać?)
  10. rebel.girl
    rebel.girl (25.01.2010 17:38)
    to nie byłam... ale sporo takich miejsc jest w okolicach stambułu (i w samym mieście) - mam co nadrabiać ;)