Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1351

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kubdu
    kubdu (26.01.2010 23:02)
    Pilot.
  2. kubdu
    kubdu (26.01.2010 22:55)
    To sporo już dla świata zrobiłeś.
  3. voyager747
    voyager747 (26.01.2010 22:53)
    dokładnie tak, biedactwo
  4. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 22:49)
    To globusem mozna krecic??? Bo ja do tej pory dookola biegalem...
  5. kubdu
    kubdu (26.01.2010 22:49)
    Fakt,Voyager, patrzy na koniuszek nosa i przygnębiona poważnie z powodu utrącenia zdaje się być.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 22:48)
    To kto obok kierowcy? :-)
  7. kubdu
    kubdu (26.01.2010 22:42)
    A Ty myślisz, że od kręcenia (patrz avatar z globusem) się zmieni. Do dzieła !
  8. kubdu
    kubdu (26.01.2010 22:41)
    Skoro Smok za kierownicą to Rebel z tyłu za kierowcą, bo jak brzuszysko ma wejsć, to fotel do końca trzeba odsunąć.
  9. kubdu
    kubdu (26.01.2010 22:39)
    Latyn, i na tym koniec ? Bo ze Smokiem to już latami trwa.
  10. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 22:37)
    a wasy?