Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1349
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
chyba mieliśmy podobną wycieczkę po Turcji :D
-
++++ ;)
-
znam te fotki z innego miejsca :)
-
Polskie talie sa bezkonkurencyjne - to nasza duma narodowa i wizytowka na swiat :-)
-
piękne
-
Dieki za zaly poemacik jako wpis :-) Przyznam, ze z rosyjskim nie mialem do czynienia od ponad 30 lat i choc jeszcze fonetycznie jako tako jestem to sobie przeczytac, to juz ze zrozumieniem tego typu tekstu jest u mnie ciut gorzej... Mialbys moze jakies tlumaczenie pod reka? :-)
-
Wspaniałe miejsce!!!
-
Smoku, jeden z rosyjskich bardów, nieżyjący już Igor Talkow tak widział przyszłość mauzoleum, o którym wspomniał Piotr:
"И на площади на красной,
На которой дьявол жил,
Перестанут поджигаться
Те, кого допёк режим.
И слетит Шароголовый
С пьедестала прямо в ад,
И ему там черти новый
Мавзолей соорудят..."
-
szkoda, że jak my byliśmy to już było ciemno i te szczegóły trochę mniej są widoczne na moich fotkach.
-
Witryny witrynami, ale witraze... :-)
-
chyba mieliśmy podobną wycieczkę po Turcji :D
-
++++ ;)
-
znam te fotki z innego miejsca :)
-
Polskie talie sa bezkonkurencyjne - to nasza duma narodowa i wizytowka na swiat :-)
-
piękne
-
Dieki za zaly poemacik jako wpis :-) Przyznam, ze z rosyjskim nie mialem do czynienia od ponad 30 lat i choc jeszcze fonetycznie jako tako jestem to sobie przeczytac, to juz ze zrozumieniem tego typu tekstu jest u mnie ciut gorzej... Mialbys moze jakies tlumaczenie pod reka? :-)
-
Wspaniałe miejsce!!!
-
Smoku, jeden z rosyjskich bardów, nieżyjący już Igor Talkow tak widział przyszłość mauzoleum, o którym wspomniał Piotr:
"И на площади на красной,
На которой дьявол жил,
Перестанут поджигаться
Те, кого допёк режим.
И слетит Шароголовый
С пьедестала прямо в ад,
И ему там черти новый
Мавзолей соорудят..."
-
szkoda, że jak my byliśmy to już było ciemno i te szczegóły trochę mniej są widoczne na moich fotkach.
-
Witryny witrynami, ale witraze... :-)