Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1349

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. agaxpl
    agaxpl (27.01.2010 22:47)
    chyba mieliśmy podobną wycieczkę po Turcji :D
  2. agaxpl
    agaxpl (27.01.2010 22:35)
    ++++ ;)
  3. voyager747
    voyager747 (27.01.2010 22:35)
    znam te fotki z innego miejsca :)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 22:30)
    Polskie talie sa bezkonkurencyjne - to nasza duma narodowa i wizytowka na swiat :-)
  5. voyager747
    voyager747 (27.01.2010 22:20)
    piękne
  6. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 21:51)
    Dieki za zaly poemacik jako wpis :-) Przyznam, ze z rosyjskim nie mialem do czynienia od ponad 30 lat i choc jeszcze fonetycznie jako tako jestem to sobie przeczytac, to juz ze zrozumieniem tego typu tekstu jest u mnie ciut gorzej... Mialbys moze jakies tlumaczenie pod reka? :-)
  7. lmichorowski
    lmichorowski (27.01.2010 21:22)
    Wspaniałe miejsce!!!
  8. lmichorowski
    lmichorowski (27.01.2010 21:06)
    Smoku, jeden z rosyjskich bardów, nieżyjący już Igor Talkow tak widział przyszłość mauzoleum, o którym wspomniał Piotr:

    "И на площади на красной,
    На которой дьявол жил,
    Перестанут поджигаться
    Те, кого допёк режим.
    И слетит Шароголовый
    С пьедестала прямо в ад,
    И ему там черти новый
    Мавзолей соорудят..."
  9. voyager747
    voyager747 (27.01.2010 20:44)
    szkoda, że jak my byliśmy to już było ciemno i te szczegóły trochę mniej są widoczne na moich fotkach.
  10. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 20:20)
    Witryny witrynami, ale witraze... :-)