Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1352

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kubdu
    kubdu (26.01.2010 22:35)
    Brodę zgolić i się okaże.
  2. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 22:35)
    Trzeba isc z duchem czasu: aktywizuje sie :-))
  3. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 22:05)
    Ja chetnie pozlucham jeszcze raz :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 22:02)
    a pozniej nastapilo ocieplenie klimatu :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 22:00)
    To pewnie stad nazwa meczetu sie wziela!! To tlumaczy geneze doskonale :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 21:56)
    To moze mamy gdzies jakas fotke razem, bo ja tez pare lat temu...
  7. kubdu
    kubdu (26.01.2010 21:35)
    Smoku, dopiero dziś widzę na I stronie kolumbera - "Aktywni w tym tygodniu " ... i duży smoczy brzuchal !
    A z ta aktywnością ... zawsze mnie to bawi i niewłaściwie kojarzy z aktywistami.
  8. pt.janicki
    pt.janicki (26.01.2010 20:28)
    ...a nawet gwiazdy "szołbiznesu" o ajkiu 156...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (26.01.2010 20:23)
    ...patrz Smoku, a oni jeszcze o Cypr się kłócą!
  10. pt.janicki
    pt.janicki (26.01.2010 20:22)
    :-)))))