Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1350

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 20:18)
    Ale juz nie brzmi tak zawile i intrygujaco :-))
  2. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 20:16)
    Ale witryny nadal sa blekitne :-))
  3. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 20:14)
    Robilem, co moglem, bo w srodku bylo rusztowanie... dzieki za komplementy :-)
  4. lmichorowski
    lmichorowski (27.01.2010 20:04)
    Błękitny Meczet po "pomarańczowej rewolucji"...
  5. lmichorowski
    lmichorowski (27.01.2010 19:54)
    Też tak uważam.
  6. lmichorowski
    lmichorowski (27.01.2010 19:45)
    Może z mądrością Bożą?...
  7. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 18:26)
    Kasiu, nie moge uwierzyc, ze zdobywczyni Panstwa Srodka bedzie miala klopot w realizacji podrozy do poludniowo-srodkowej Turcji. Napewno sie uda!! :-)

    Ciesze sie, ze Ci sie podobala moja podroz :-)
  8. kasai.eu
    kasai.eu (27.01.2010 10:13)
    Pojechać tam to jedno z moich wielkich marzeń. Obawiam się jednak, że chyba nie bardzo możliwe do realizacji. Bardzo się Ciesze że tam byłeś. Piękne zdjęcia.
  9. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 7:36)
    Ze mna tak zawsze!
  10. kubdu
    kubdu (26.01.2010 23:04)
    Też zgolić.