Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1350
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Ale juz nie brzmi tak zawile i intrygujaco :-))
-
Ale witryny nadal sa blekitne :-))
-
Robilem, co moglem, bo w srodku bylo rusztowanie... dzieki za komplementy :-)
-
Błękitny Meczet po "pomarańczowej rewolucji"...
-
Też tak uważam.
-
Może z mądrością Bożą?...
-
Kasiu, nie moge uwierzyc, ze zdobywczyni Panstwa Srodka bedzie miala klopot w realizacji podrozy do poludniowo-srodkowej Turcji. Napewno sie uda!! :-)
Ciesze sie, ze Ci sie podobala moja podroz :-)
-
Pojechać tam to jedno z moich wielkich marzeń. Obawiam się jednak, że chyba nie bardzo możliwe do realizacji. Bardzo się Ciesze że tam byłeś. Piękne zdjęcia.
-
Ze mna tak zawsze!
-
Też zgolić.
-
Ale juz nie brzmi tak zawile i intrygujaco :-))
-
Ale witryny nadal sa blekitne :-))
-
Robilem, co moglem, bo w srodku bylo rusztowanie... dzieki za komplementy :-)
-
Błękitny Meczet po "pomarańczowej rewolucji"...
-
Też tak uważam.
-
Może z mądrością Bożą?...
-
Kasiu, nie moge uwierzyc, ze zdobywczyni Panstwa Srodka bedzie miala klopot w realizacji podrozy do poludniowo-srodkowej Turcji. Napewno sie uda!! :-)
Ciesze sie, ze Ci sie podobala moja podroz :-) -
Pojechać tam to jedno z moich wielkich marzeń. Obawiam się jednak, że chyba nie bardzo możliwe do realizacji. Bardzo się Ciesze że tam byłeś. Piękne zdjęcia.
-
Ze mna tak zawsze!
-
Też zgolić.