Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1353

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (26.01.2010 20:20)
    ...to pewnie efekt temperatury za oknem, że wszędzie widzi się zmarzliny...
  2. zby.nek
    zby.nek (26.01.2010 18:48)
    Pięknie dziękuje ;] pozdrawiam serdecznie ;]
  3. belzebub02
    belzebub02 (26.01.2010 17:45)
    ehh...biedna, widać, że od tego wszystkiego to jej głowa pęka
  4. latyn20
    latyn20 (26.01.2010 16:43)
    W okolicach widziałem same błękitne - pardon, niebieskie - ptaki ;-)
  5. latyn20
    latyn20 (26.01.2010 16:28)
    Poznaję tego sympatycznego gamonia! Zaprzyjaźniłem się z nim parę lat temu, pyknęliśmy sobie parę fotek.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 16:26)
    Na szczescie wiekszosc turystow zostaje na dole na basenie Kleopatry i ruiny sa juz luzne :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 16:22)
    albo Blue Curacao...
  8. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 16:20)
    suchy... :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 16:17)
    Marta, pokaz co narysowalas :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (26.01.2010 16:16)
    Chyba najwiekszy na terenie Turcji, mogl pomiescic 25000 widzow.