Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1348
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Ja też odkrywam po kawałku Turcję i zawsze jak chcę gdzieś lecieć blisko, to Turcja jest na liście. Mam nadzieję jeszcze parę razy tam polecieć.
-
kicha, dobrze że jeszcze nie zamknęli
-
Oo, no to rzeczywiscie pech!
-
my od razu przyjechaliśmy tutaj, nie mogliśmy znaleźć drogi i dojechaliśmy na pół godziny przed zamknięciem :(
-
Nie bylo wtedy tv ani internetu, to ludzie pewnie takie rzeczy robili dla zabicia czasu :-)
-
Owszem zdjecia robilem przy "pelnej lampie". A szczegoly sa na prawde wspaniale. Pamietam, ze tego dnia zaczelismy zwiedzanie od Prien, pozniej byl Milet a na koncu wlasnie tu i bylem zauroczony ta swiatynia.
-
na razie przeczytałam ;-) zdjęcia potem...super podróż !!! ja już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty w tym pięknym kraju ! pozdrowionka, Asia
-
Masz dobra pamiec :-)
-
Przepiękne miejsca wspaniale pokazane. Do tego ciekawy opis, zawierający wiele informacji i wskazówek praktycznych. Relacja bardzo zachęca do odwiedzenia tego niezwykłego kraju. Dzięki! Serdecznie pozdrawiam.
-
"kiedyś to ludziom się chciało!"-świetny komentarz :D rozbawił mnie bardzo:) ale święta racja! że im się chciało...:D
-
Ja też odkrywam po kawałku Turcję i zawsze jak chcę gdzieś lecieć blisko, to Turcja jest na liście. Mam nadzieję jeszcze parę razy tam polecieć.
-
kicha, dobrze że jeszcze nie zamknęli
-
Oo, no to rzeczywiscie pech!
-
my od razu przyjechaliśmy tutaj, nie mogliśmy znaleźć drogi i dojechaliśmy na pół godziny przed zamknięciem :(
-
Nie bylo wtedy tv ani internetu, to ludzie pewnie takie rzeczy robili dla zabicia czasu :-)
-
Owszem zdjecia robilem przy "pelnej lampie". A szczegoly sa na prawde wspaniale. Pamietam, ze tego dnia zaczelismy zwiedzanie od Prien, pozniej byl Milet a na koncu wlasnie tu i bylem zauroczony ta swiatynia.
-
na razie przeczytałam ;-) zdjęcia potem...super podróż !!! ja już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty w tym pięknym kraju ! pozdrowionka, Asia
-
Masz dobra pamiec :-)
-
Przepiękne miejsca wspaniale pokazane. Do tego ciekawy opis, zawierający wiele informacji i wskazówek praktycznych. Relacja bardzo zachęca do odwiedzenia tego niezwykłego kraju. Dzięki! Serdecznie pozdrawiam.
-
"kiedyś to ludziom się chciało!"-świetny komentarz :D rozbawił mnie bardzo:) ale święta racja! że im się chciało...:D