Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1348

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. voyager747
    voyager747 (27.01.2010 23:59)
    Ja też odkrywam po kawałku Turcję i zawsze jak chcę gdzieś lecieć blisko, to Turcja jest na liście. Mam nadzieję jeszcze parę razy tam polecieć.
  2. voyager747
    voyager747 (27.01.2010 23:57)
    kicha, dobrze że jeszcze nie zamknęli
  3. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 23:56)
    Oo, no to rzeczywiscie pech!
  4. voyager747
    voyager747 (27.01.2010 23:41)
    my od razu przyjechaliśmy tutaj, nie mogliśmy znaleźć drogi i dojechaliśmy na pół godziny przed zamknięciem :(
  5. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 23:39)
    Nie bylo wtedy tv ani internetu, to ludzie pewnie takie rzeczy robili dla zabicia czasu :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 23:38)
    Owszem zdjecia robilem przy "pelnej lampie". A szczegoly sa na prawde wspaniale. Pamietam, ze tego dnia zaczelismy zwiedzanie od Prien, pozniej byl Milet a na koncu wlasnie tu i bylem zauroczony ta swiatynia.
  7. aysha_5
    aysha_5 (27.01.2010 23:35)
    na razie przeczytałam ;-) zdjęcia potem...super podróż !!! ja już nie mogę doczekać się kolejnej wizyty w tym pięknym kraju ! pozdrowionka, Asia
  8. s.wawelski
    s.wawelski (27.01.2010 23:27)
    Masz dobra pamiec :-)
  9. lmichorowski
    lmichorowski (27.01.2010 23:04)
    Przepiękne miejsca wspaniale pokazane. Do tego ciekawy opis, zawierający wiele informacji i wskazówek praktycznych. Relacja bardzo zachęca do odwiedzenia tego niezwykłego kraju. Dzięki! Serdecznie pozdrawiam.
  10. agaxpl
    agaxpl (27.01.2010 22:52)
    "kiedyś to ludziom się chciało!"-świetny komentarz :D rozbawił mnie bardzo:) ale święta racja! że im się chciało...:D