Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1341
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
super, kojarze to foto z jakiegoś konkursu na gazeta.pl , ekstra
-
Wiem ! I stara już jestem i na kolumberze od dawna. Nie wiem czy Ty wiesz, że akcję w tej sprawie zdarzyło mi się organizować, prosząć o plusy na zdjęcie, żeby na okładkę trafiło. http://kolumber.pl/photos/show/golist:79810/page:38 i udało się.
-
Nie, wbrew pozorom miejscowych jest wiecej, i szkopul w tym, ze nigdy nie wiesz dlaczego. poniewaz ten tramwaj przejezdza przez obrzeza "faveles" to czlowiek zaczyna myslec co to bedzie i dlaczego.... :-)
-
Do tekstu będę musiała wrócić, bo już mam oczy na zapałkach, ale za to po zdjęciach piękne sny gwarantowane! Dzięki Smoku :-)
-
ciekawe, że na zewnątrz wiszą sami turyści :-)
-
jak na owe czasy?! w kraju nad Wisłą "Lichenie" się stawia:-(
-
pięknie
-
ładne
-
Piszac o szerokiej kulturze srodziemnomorskiej mialem tu przed oczami o wiele szerszy obraz bo lacznie z Afryka Polnocna i zachodnim skrawkiem Azji Mniejszej :-) Wowczas, przynajmniej mnie, Turcja z cala swoja bizantyjska spuscizna pasuje calkiem niezle do rejonu srodziemnomorskiego :-)
-
Turcja na pewno jest warta odwiedzenia, z religią się nie narzucają i nie ma raczej problemów.
Zalet ma wiele, jest blisko, tanio, niesamowite zabytki, góry, plaże, lasy, rzeki, dobre hotele, dobre jedzenie.
Na pewno benzyna jest tam droga, ostatnio coś ok. 7 pln za litr wychodziło.
Wszystkich swoich znajomych namawiam, jeśli jeszcze nie byli.
-
super, kojarze to foto z jakiegoś konkursu na gazeta.pl , ekstra
-
Wiem ! I stara już jestem i na kolumberze od dawna. Nie wiem czy Ty wiesz, że akcję w tej sprawie zdarzyło mi się organizować, prosząć o plusy na zdjęcie, żeby na okładkę trafiło. http://kolumber.pl/photos/show/golist:79810/page:38 i udało się.
-
Nie, wbrew pozorom miejscowych jest wiecej, i szkopul w tym, ze nigdy nie wiesz dlaczego. poniewaz ten tramwaj przejezdza przez obrzeza "faveles" to czlowiek zaczyna myslec co to bedzie i dlaczego.... :-)
-
Do tekstu będę musiała wrócić, bo już mam oczy na zapałkach, ale za to po zdjęciach piękne sny gwarantowane! Dzięki Smoku :-)
-
ciekawe, że na zewnątrz wiszą sami turyści :-)
-
jak na owe czasy?! w kraju nad Wisłą "Lichenie" się stawia:-(
-
pięknie
-
ładne
-
Piszac o szerokiej kulturze srodziemnomorskiej mialem tu przed oczami o wiele szerszy obraz bo lacznie z Afryka Polnocna i zachodnim skrawkiem Azji Mniejszej :-) Wowczas, przynajmniej mnie, Turcja z cala swoja bizantyjska spuscizna pasuje calkiem niezle do rejonu srodziemnomorskiego :-)
-
Turcja na pewno jest warta odwiedzenia, z religią się nie narzucają i nie ma raczej problemów.
Zalet ma wiele, jest blisko, tanio, niesamowite zabytki, góry, plaże, lasy, rzeki, dobre hotele, dobre jedzenie.
Na pewno benzyna jest tam droga, ostatnio coś ok. 7 pln za litr wychodziło.
Wszystkich swoich znajomych namawiam, jeśli jeszcze nie byli.