Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1341

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kornomaniac11
    kornomaniac11 (30.01.2010 22:33)
    super, kojarze to foto z jakiegoś konkursu na gazeta.pl , ekstra
  2. kubdu
    kubdu (30.01.2010 17:41)
    Wiem ! I stara już jestem i na kolumberze od dawna. Nie wiem czy Ty wiesz, że akcję w tej sprawie zdarzyło mi się organizować, prosząć o plusy na zdjęcie, żeby na okładkę trafiło. http://kolumber.pl/photos/show/golist:79810/page:38 i udało się.
  3. s.wawelski
    s.wawelski (30.01.2010 4:29)
    Nie, wbrew pozorom miejscowych jest wiecej, i szkopul w tym, ze nigdy nie wiesz dlaczego. poniewaz ten tramwaj przejezdza przez obrzeza "faveles" to czlowiek zaczyna myslec co to bedzie i dlaczego.... :-)
  4. 2_koty
    2_koty (30.01.2010 0:52)
    Do tekstu będę musiała wrócić, bo już mam oczy na zapałkach, ale za to po zdjęciach piękne sny gwarantowane! Dzięki Smoku :-)
  5. 2_koty
    2_koty (30.01.2010 0:42)
    ciekawe, że na zewnątrz wiszą sami turyści :-)
  6. 2_koty
    2_koty (30.01.2010 0:27)
    jak na owe czasy?! w kraju nad Wisłą "Lichenie" się stawia:-(
  7. kornomaniac11
    kornomaniac11 (29.01.2010 22:55)
    pięknie
  8. kornomaniac11
    kornomaniac11 (29.01.2010 22:52)
    ładne
  9. s.wawelski
    s.wawelski (29.01.2010 0:18)
    Piszac o szerokiej kulturze srodziemnomorskiej mialem tu przed oczami o wiele szerszy obraz bo lacznie z Afryka Polnocna i zachodnim skrawkiem Azji Mniejszej :-) Wowczas, przynajmniej mnie, Turcja z cala swoja bizantyjska spuscizna pasuje calkiem niezle do rejonu srodziemnomorskiego :-)
  10. voyager747
    voyager747 (28.01.2010 23:25)
    Turcja na pewno jest warta odwiedzenia, z religią się nie narzucają i nie ma raczej problemów.
    Zalet ma wiele, jest blisko, tanio, niesamowite zabytki, góry, plaże, lasy, rzeki, dobre hotele, dobre jedzenie.
    Na pewno benzyna jest tam droga, ostatnio coś ok. 7 pln za litr wychodziło.
    Wszystkich swoich znajomych namawiam, jeśli jeszcze nie byli.