Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1343

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 22:18)
    Dobrze powiedziane :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 22:17)
    I warto! Ciekawe uczucie! :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 22:11)
    Albo o Korynt...
  4. kubdu
    kubdu (28.01.2010 19:28)
    Smoku, strasznie cieszy mnie zmiana okładeczki podróży "W krainie .." , a Ciebie ?
  5. pt.janicki
    pt.janicki (28.01.2010 17:20)
    ...co ja to kiedyś Smoku miałem dobrego, ...co to było, ...aha, pamięć!
  6. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 16:36)
    Czy Ty tak z pamieci...? Jestem pod wrazeniem!!
  7. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 16:27)
    Musze posluchac!!
  8. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 16:25)
    Dzis facet juz pewnie jezdzi na Junaku :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 16:21)
    I to bardzo. Jeden z takich palacow z XIII w. przerobiono na hotel, w ktorym mialem przyjemnosc spac :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (28.01.2010 16:19)
    Ktores ze zdjec to miejsce przedstawia.