Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1343
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Dobrze powiedziane :-)
-
I warto! Ciekawe uczucie! :-)
-
Albo o Korynt...
-
Smoku, strasznie cieszy mnie zmiana okładeczki podróży "W krainie .." , a Ciebie ?
-
...co ja to kiedyś Smoku miałem dobrego, ...co to było, ...aha, pamięć!
-
Czy Ty tak z pamieci...? Jestem pod wrazeniem!!
-
Musze posluchac!!
-
Dzis facet juz pewnie jezdzi na Junaku :-)
-
I to bardzo. Jeden z takich palacow z XIII w. przerobiono na hotel, w ktorym mialem przyjemnosc spac :-)
-
Ktores ze zdjec to miejsce przedstawia.
-
Dobrze powiedziane :-)
-
I warto! Ciekawe uczucie! :-)
-
Albo o Korynt...
-
Smoku, strasznie cieszy mnie zmiana okładeczki podróży "W krainie .." , a Ciebie ?
-
...co ja to kiedyś Smoku miałem dobrego, ...co to było, ...aha, pamięć!
-
Czy Ty tak z pamieci...? Jestem pod wrazeniem!!
-
Musze posluchac!!
-
Dzis facet juz pewnie jezdzi na Junaku :-)
-
I to bardzo. Jeden z takich palacow z XIII w. przerobiono na hotel, w ktorym mialem przyjemnosc spac :-)
-
Ktores ze zdjec to miejsce przedstawia.