Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1340

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kornomaniac11
    kornomaniac11 (31.01.2010 14:36)
    ale słodka mordeczka, fajne
  2. kornomaniac11
    kornomaniac11 (31.01.2010 14:34)
    oszałamiające kolory, jakby pozował do tego zdjęcia,
  3. fiera_loca
    fiera_loca (31.01.2010 11:17)
    wielkie dzieki za plusy i komentarze smoku...twoja ,wreszcie zasiadlam do Twojej Turcji :)))))
  4. s.wawelski
    s.wawelski (30.01.2010 23:02)
    Dzieki! Miejsce jest magiczne, a takie zdjecia prawie same sie robia :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (30.01.2010 22:58)
    Masz swietna pamiec, bo je rzeczywiscie zamiescilem... Nawet nawiazywal do lak. :-)
  6. malgosiadorota
    malgosiadorota (30.01.2010 22:45)
    Fantastyczne !
  7. kornomaniac11
    kornomaniac11 (30.01.2010 22:43)
    smoku, sama przyjemność komentować i dawac plusy na taaaaakie foty. Jestem pełen podziwu miejsc zwiedzonych i niesamowitych zdjęć przy tej okazji zrobionych. Pozdrawiam i nie omieszkam ponownie odwiedzic twoją galerię.
  8. kornomaniac11
    kornomaniac11 (30.01.2010 22:40)
    jakie niebo i chmury .......niesamowity zachód słońca
  9. kornomaniac11
    kornomaniac11 (30.01.2010 22:37)
    marzenie zobaczyć, pragnienie tak sfotografować....
  10. kornomaniac11
    kornomaniac11 (30.01.2010 22:35)
    highway to heaven.........romarzyc się mozna