Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1340
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
ale słodka mordeczka, fajne
-
oszałamiające kolory, jakby pozował do tego zdjęcia,
-
wielkie dzieki za plusy i komentarze smoku...twoja ,wreszcie zasiadlam do Twojej Turcji :)))))
-
Dzieki! Miejsce jest magiczne, a takie zdjecia prawie same sie robia :-)
-
Masz swietna pamiec, bo je rzeczywiscie zamiescilem... Nawet nawiazywal do lak. :-)
-
Fantastyczne !
-
smoku, sama przyjemność komentować i dawac plusy na taaaaakie foty. Jestem pełen podziwu miejsc zwiedzonych i niesamowitych zdjęć przy tej okazji zrobionych. Pozdrawiam i nie omieszkam ponownie odwiedzic twoją galerię.
-
jakie niebo i chmury .......niesamowity zachód słońca
-
marzenie zobaczyć, pragnienie tak sfotografować....
-
highway to heaven.........romarzyc się mozna
-
ale słodka mordeczka, fajne
-
oszałamiające kolory, jakby pozował do tego zdjęcia,
-
wielkie dzieki za plusy i komentarze smoku...twoja ,wreszcie zasiadlam do Twojej Turcji :)))))
-
Dzieki! Miejsce jest magiczne, a takie zdjecia prawie same sie robia :-)
-
Masz swietna pamiec, bo je rzeczywiscie zamiescilem... Nawet nawiazywal do lak. :-)
-
Fantastyczne !
-
smoku, sama przyjemność komentować i dawac plusy na taaaaakie foty. Jestem pełen podziwu miejsc zwiedzonych i niesamowitych zdjęć przy tej okazji zrobionych. Pozdrawiam i nie omieszkam ponownie odwiedzic twoją galerię.
-
jakie niebo i chmury .......niesamowity zachód słońca
-
marzenie zobaczyć, pragnienie tak sfotografować....
-
highway to heaven.........romarzyc się mozna