Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1339
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Taki tyci tyci.
-
Mówisz rozpalała - to ci siła, mocna za trzech (trzy).
-
A kaimanka kupiłeś ?
-
No, Latyn od września na pewno już kapelusz zajął. Rebelka miejsce na łodzi też. Trudno. Może przynajmniej ten z tyłu jest do wzięcia ?
-
Sniezne zime dla zawsze sa ciezkie dla wszystkich smokw, ale przy odrobinie cieplego serca moich przyjaciol jakos sobie daje rade :-))
-
dzięki Smoku,
a jak tam Twoja smocza jamka, nie zasypało Cię aby? Niedługo przyjdą roztopy, zaczynam się martwić...
-
A co mial biedak zrobic? Zaskoczylem go kompletnie :-)
-
Wszystkie fosie takie sa :-)
-
ta zima kiedyś musi minąć, tęsknie za takimi klimatami patrząc za okno :)
-
OMG, jaki on wielki, niesamowite
-
Taki tyci tyci.
-
Mówisz rozpalała - to ci siła, mocna za trzech (trzy).
-
A kaimanka kupiłeś ?
-
No, Latyn od września na pewno już kapelusz zajął. Rebelka miejsce na łodzi też. Trudno. Może przynajmniej ten z tyłu jest do wzięcia ?
-
Sniezne zime dla zawsze sa ciezkie dla wszystkich smokw, ale przy odrobinie cieplego serca moich przyjaciol jakos sobie daje rade :-))
-
dzięki Smoku,
a jak tam Twoja smocza jamka, nie zasypało Cię aby? Niedługo przyjdą roztopy, zaczynam się martwić... -
A co mial biedak zrobic? Zaskoczylem go kompletnie :-)
-
Wszystkie fosie takie sa :-)
-
ta zima kiedyś musi minąć, tęsknie za takimi klimatami patrząc za okno :)
-
OMG, jaki on wielki, niesamowite