Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1339

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. kubdu
    kubdu (01.02.2010 22:56)
    Taki tyci tyci.
  2. kubdu
    kubdu (01.02.2010 22:50)
    Mówisz rozpalała - to ci siła, mocna za trzech (trzy).
  3. kubdu
    kubdu (01.02.2010 22:45)
    A kaimanka kupiłeś ?
  4. kubdu
    kubdu (01.02.2010 22:44)
    No, Latyn od września na pewno już kapelusz zajął. Rebelka miejsce na łodzi też. Trudno. Może przynajmniej ten z tyłu jest do wzięcia ?
  5. s.wawelski
    s.wawelski (01.02.2010 16:00)
    Sniezne zime dla zawsze sa ciezkie dla wszystkich smokw, ale przy odrobinie cieplego serca moich przyjaciol jakos sobie daje rade :-))
  6. iwonka55h
    iwonka55h (01.02.2010 10:56)
    dzięki Smoku,
    a jak tam Twoja smocza jamka, nie zasypało Cię aby? Niedługo przyjdą roztopy, zaczynam się martwić...
  7. s.wawelski
    s.wawelski (31.01.2010 16:25)
    A co mial biedak zrobic? Zaskoczylem go kompletnie :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (31.01.2010 16:24)
    Wszystkie fosie takie sa :-)
  9. kornomaniac11
    kornomaniac11 (31.01.2010 14:42)
    ta zima kiedyś musi minąć, tęsknie za takimi klimatami patrząc za okno :)
  10. kornomaniac11
    kornomaniac11 (31.01.2010 14:38)
    OMG, jaki on wielki, niesamowite