Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1338

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. city_hopper
    city_hopper (02.02.2010 18:11)
    I przy okazji materiał poglądowy do wyjaśnienia istoty tej techniki :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (02.02.2010 4:56)
    Obiektyw 300 mm byl na szczescie dla niego za ciezki :-) Poza tym mialem go na oku. A byl tak pochloniety moim plecakiem, ze nawet dal sie poglaskac... :-)
  3. s.wawelski
    s.wawelski (02.02.2010 4:54)
    :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (02.02.2010 4:53)
    Susza byla :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (02.02.2010 4:38)
    O to wlasnie chodzilo :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (02.02.2010 4:32)
    Okazalo sie, ze w wodzie bylo sporo wiekszych okazow za darmo...
  7. kubdu
    kubdu (01.02.2010 23:08)
    Podróż i zdjęcia rozgrzały mnie w ten zimny zimowy dzień.
  8. kubdu
    kubdu (01.02.2010 23:04)
    O tak, dziś jak znalazł.
  9. kubdu
    kubdu (01.02.2010 22:59)
    Myślę, że chodziło mu o szpargały. Mam nadzieję, Smoku, że nie pozwoliłeś sobie odebrać tak niezbędnych w podróży rzeczy jak szpargały.
  10. kubdu
    kubdu (01.02.2010 22:57)
    Wow po raz trzeci ! E, chyba dwudziesty trzeci (jak na razie).