Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1337
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
...a jak to można mieć węża w kieszeni?
-
...próba chóru?
-
...a buzię ma taką sympatyczną!
-
...każdy tukan ma dziób w naszych barwach?
-
...pełna ekologia...
-
...czy w Brazylii sprzedaje się anakondy jak u nas cegły za rogiem?
-
...czy dobrze z kolejnych zdjęć wyczaiłem, że to nie na Amazonce, ale nad Rio Negro?
-
...coś w tej Amazonce być musi, że taką zadumę wywołuje...
-
...też mi się spać zachciało...
-
Obraz przetrwal wieki, tylko piksele troche wyskoczyly... ',-)
-
...a jak to można mieć węża w kieszeni?
-
...próba chóru?
-
...a buzię ma taką sympatyczną!
-
...każdy tukan ma dziób w naszych barwach?
-
...pełna ekologia...
-
...czy w Brazylii sprzedaje się anakondy jak u nas cegły za rogiem?
-
...czy dobrze z kolejnych zdjęć wyczaiłem, że to nie na Amazonce, ale nad Rio Negro?
-
...coś w tej Amazonce być musi, że taką zadumę wywołuje...
-
...też mi się spać zachciało...
-
Obraz przetrwal wieki, tylko piksele troche wyskoczyly... ',-)