Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1337

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 20:18)
    ...a jak to można mieć węża w kieszeni?
  2. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 20:16)
    ...próba chóru?
  3. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 20:14)
    ...a buzię ma taką sympatyczną!
  4. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 20:13)
    ...każdy tukan ma dziób w naszych barwach?
  5. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 20:06)
    ...pełna ekologia...
  6. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 20:04)
    ...czy w Brazylii sprzedaje się anakondy jak u nas cegły za rogiem?
  7. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 20:01)
    ...czy dobrze z kolejnych zdjęć wyczaiłem, że to nie na Amazonce, ale nad Rio Negro?
  8. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 19:59)
    ...coś w tej Amazonce być musi, że taką zadumę wywołuje...
  9. pt.janicki
    pt.janicki (03.02.2010 19:57)
    ...też mi się spać zachciało...
  10. s.wawelski
    s.wawelski (02.02.2010 21:34)
    Obraz przetrwal wieki, tylko piksele troche wyskoczyly... ',-)