Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1327
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
wiesz dlaczego lubię kiedy wpadasz do "moich meksyków"? bo dobrze czasem pogadać z takim samym wariatem!;-) dzięki smoczysławie!;-)
-
Dziękuję za plusy dla morsów.
-
Dzieki! Bardzo sie staralem :-)
-
Kolorow dodala barwna opowiesc o ksiezniczce... :-)
-
Mysle, ze nie tylko dla turystow, ale jezdza one na pamiatke tylko w tej czesci miasta. W pozostalych jezdzi supernowoczesny tabor.
-
Musze przyznac, ze choc zasiales pewna watpliwosc w moim umysle, to jednak wiecej elementow wskazuje na to, ze to jest jednak obraz malowany. Jak pamietam ewidentnie robil takie wrazenie gdy sie na niego patrzylo na zywo.
-
Galapagos jest wlasnie w sam raz dla takich wilkow morskich jak Ty!!! Na pewno tam kiedys trafisz! :-)
A co do zostawiania "choragiewek" to moze fotografia na tle danego obiektu wystarczy....
-
Dziękuję za wizytę :-)
-
Ikonoklaści muzułmańscy nie próżnowali :-(
-
Widać ślady celowego zacierania twarzy ..
-
wiesz dlaczego lubię kiedy wpadasz do "moich meksyków"? bo dobrze czasem pogadać z takim samym wariatem!;-) dzięki smoczysławie!;-)
-
Dziękuję za plusy dla morsów.
-
Dzieki! Bardzo sie staralem :-)
-
Kolorow dodala barwna opowiesc o ksiezniczce... :-)
-
Mysle, ze nie tylko dla turystow, ale jezdza one na pamiatke tylko w tej czesci miasta. W pozostalych jezdzi supernowoczesny tabor.
-
Musze przyznac, ze choc zasiales pewna watpliwosc w moim umysle, to jednak wiecej elementow wskazuje na to, ze to jest jednak obraz malowany. Jak pamietam ewidentnie robil takie wrazenie gdy sie na niego patrzylo na zywo.
-
Galapagos jest wlasnie w sam raz dla takich wilkow morskich jak Ty!!! Na pewno tam kiedys trafisz! :-)
A co do zostawiania "choragiewek" to moze fotografia na tle danego obiektu wystarczy.... -
Dziękuję za wizytę :-)
-
Ikonoklaści muzułmańscy nie próżnowali :-(
-
Widać ślady celowego zacierania twarzy ..