Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1327

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. zfiesz
    zfiesz (16.02.2010 12:41)
    wiesz dlaczego lubię kiedy wpadasz do "moich meksyków"? bo dobrze czasem pogadać z takim samym wariatem!;-) dzięki smoczysławie!;-)
  2. mj1945
    mj1945 (16.02.2010 9:14)
    Dziękuję za plusy dla morsów.
  3. s.wawelski
    s.wawelski (13.02.2010 16:12)
    Dzieki! Bardzo sie staralem :-)
  4. s.wawelski
    s.wawelski (13.02.2010 16:11)
    Kolorow dodala barwna opowiesc o ksiezniczce... :-)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (13.02.2010 16:10)
    Mysle, ze nie tylko dla turystow, ale jezdza one na pamiatke tylko w tej czesci miasta. W pozostalych jezdzi supernowoczesny tabor.
  6. s.wawelski
    s.wawelski (13.02.2010 16:08)
    Musze przyznac, ze choc zasiales pewna watpliwosc w moim umysle, to jednak wiecej elementow wskazuje na to, ze to jest jednak obraz malowany. Jak pamietam ewidentnie robil takie wrazenie gdy sie na niego patrzylo na zywo.
  7. s.wawelski
    s.wawelski (13.02.2010 15:48)
    Galapagos jest wlasnie w sam raz dla takich wilkow morskich jak Ty!!! Na pewno tam kiedys trafisz! :-)

    A co do zostawiania "choragiewek" to moze fotografia na tle danego obiektu wystarczy....
  8. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:34)
    Dziękuję za wizytę :-)
  9. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:31)
    Ikonoklaści muzułmańscy nie próżnowali :-(
  10. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:31)
    Widać ślady celowego zacierania twarzy ..