Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1326

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (19.02.2010 15:55)
    Z tego widac, ze nawet niezaklucona przez czlowieka ewolucja wciaz zmierza w tym samym kierunku :-)
  2. kuniu_ock
    kuniu_ock (19.02.2010 13:58)
    ten czerwonawy z większym grzebieniem to chyba szef, nawet nogą trzyma tego drugiego
  3. czarny.pol
    czarny.pol (18.02.2010 9:25)
    Podobało się bardzo
  4. lmichorowski
    lmichorowski (17.02.2010 23:54)
    Dziękuję, Smoku, za odwiedziny. Dziękuję także za litewskie plusy i komentarze. Czekam na Twoje nowe podróże. Pozdrawiam.
  5. s.wawelski
    s.wawelski (17.02.2010 22:34)
    Bo ją chłopak dusi...
  6. czarny.pol
    czarny.pol (17.02.2010 20:32)
    Z tej podróży pamiętam mało było to w latach 90 czyli miałem max. 5 lat rodzice mi opowiadają tylko ale chyba z opowiadań wynika że 2-3 tygodnie
  7. s.wawelski
    s.wawelski (17.02.2010 16:03)
    O! O!
  8. pt.janicki
    pt.janicki (17.02.2010 11:41)
    ...znowu coś Kolumber pożera wpisy pod zdjęciami, ale niech mu tam!
  9. pt.janicki
    pt.janicki (17.02.2010 11:36)
    Hej Smoku, dawnośmy nie pogadywali. Chyba już jesteśmy wszyscy zajęci wypatrywaniem wiosny. Ty jenak znalazłeś czas, żeby zajrzeć na mój profil i pare plusków postawić... Dzięki!
  10. czarny.pol
    czarny.pol (16.02.2010 17:55)
    Chciałbym tam pojechać tam podobno jest bardzo dużo zwierząt które mieszkają tylko tam i nigdzie indziej na świecie tak samo jak na Madagaskarze, tam byłem ale tu chyba ładniej