Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1326
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Z tego widac, ze nawet niezaklucona przez czlowieka ewolucja wciaz zmierza w tym samym kierunku :-)
-
ten czerwonawy z większym grzebieniem to chyba szef, nawet nogą trzyma tego drugiego
-
Podobało się bardzo
-
Dziękuję, Smoku, za odwiedziny. Dziękuję także za litewskie plusy i komentarze. Czekam na Twoje nowe podróże. Pozdrawiam.
-
Bo ją chłopak dusi...
-
Z tej podróży pamiętam mało było to w latach 90 czyli miałem max. 5 lat rodzice mi opowiadają tylko ale chyba z opowiadań wynika że 2-3 tygodnie
-
O! O!
-
...znowu coś Kolumber pożera wpisy pod zdjęciami, ale niech mu tam!
-
Hej Smoku, dawnośmy nie pogadywali. Chyba już jesteśmy wszyscy zajęci wypatrywaniem wiosny. Ty jenak znalazłeś czas, żeby zajrzeć na mój profil i pare plusków postawić... Dzięki!
-
Chciałbym tam pojechać tam podobno jest bardzo dużo zwierząt które mieszkają tylko tam i nigdzie indziej na świecie tak samo jak na Madagaskarze, tam byłem ale tu chyba ładniej
-
Z tego widac, ze nawet niezaklucona przez czlowieka ewolucja wciaz zmierza w tym samym kierunku :-)
-
ten czerwonawy z większym grzebieniem to chyba szef, nawet nogą trzyma tego drugiego
-
Podobało się bardzo
-
Dziękuję, Smoku, za odwiedziny. Dziękuję także za litewskie plusy i komentarze. Czekam na Twoje nowe podróże. Pozdrawiam.
-
Bo ją chłopak dusi...
-
Z tej podróży pamiętam mało było to w latach 90 czyli miałem max. 5 lat rodzice mi opowiadają tylko ale chyba z opowiadań wynika że 2-3 tygodnie
-
O! O!
-
...znowu coś Kolumber pożera wpisy pod zdjęciami, ale niech mu tam!
-
Hej Smoku, dawnośmy nie pogadywali. Chyba już jesteśmy wszyscy zajęci wypatrywaniem wiosny. Ty jenak znalazłeś czas, żeby zajrzeć na mój profil i pare plusków postawić... Dzięki!
-
Chciałbym tam pojechać tam podobno jest bardzo dużo zwierząt które mieszkają tylko tam i nigdzie indziej na świecie tak samo jak na Madagaskarze, tam byłem ale tu chyba ładniej