Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1328
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
voyager, smoku - jakoś nie byliście w jej typie, skoro żyjecie ;-)
-
Widziałem tu u kogoś podobne ujęcie, ale Twoje jest bez porównania lepszej jakości :-)
-
Ładny układ kolorów ;-)
-
Stare wagoniki są dla turystów, czy też od dawna nie zmienili taboru?
-
Podobna jest w ... Berlinie ;-)
-
1) Fresk czy mozaika? (obstawiam to drugie)
2) Stambuł, jeszcze jako Konstatnynopol - przeżył dwie rewolucje ikonoklastyczne - pierwszą, jeszcze bizantyjską (VIII-IX w.) i drugą po zdobyciu przez Turków i przekształceniu cerkwi w meczety. I tak dobrze, że nie mieli broni i technologii zastosowanej przez talibów w Afganistanie w stosunku do posągów Buddy :-P
-
Po prostu w pobliżu meczetu wszystko staje się błękitne :-)
-
A mi= się zawsze kojarzy ze zdaniem znajomego historyka architektury: 'Hagia Sophia jest zbudowana na planie misia rozjechanego przez walec' ;-)
-
kiedyś, jak stanę przy Kraterze, Którego Nie Widać, jest tylko Woda i Lewitujący Kwiatek - pomyślę o Was :)
zatykać chorągiewki? niet.. ja jestem przeciw... gdyby każdy turysta/wędrownik/wędrowiec miał zatknąć chorągiewkę w miejscu, w którym był.. to czy w lesie chorągiewek Smoku ustrzeliłby tego lewitującego kwiatka?
zostawmy trochę dla innych..
..bo ja nie chcę oglądać chorągiewek... a kto wie, czy kiedyś nie trafię na Galapagos..
-
no ale dostales patronat, to juz cos :-)
A choragiewki to niezly pomysl... ;-)
-
voyager, smoku - jakoś nie byliście w jej typie, skoro żyjecie ;-)
-
Widziałem tu u kogoś podobne ujęcie, ale Twoje jest bez porównania lepszej jakości :-)
-
Ładny układ kolorów ;-)
-
Stare wagoniki są dla turystów, czy też od dawna nie zmienili taboru?
-
Podobna jest w ... Berlinie ;-)
-
1) Fresk czy mozaika? (obstawiam to drugie)
2) Stambuł, jeszcze jako Konstatnynopol - przeżył dwie rewolucje ikonoklastyczne - pierwszą, jeszcze bizantyjską (VIII-IX w.) i drugą po zdobyciu przez Turków i przekształceniu cerkwi w meczety. I tak dobrze, że nie mieli broni i technologii zastosowanej przez talibów w Afganistanie w stosunku do posągów Buddy :-P -
Po prostu w pobliżu meczetu wszystko staje się błękitne :-)
-
A mi= się zawsze kojarzy ze zdaniem znajomego historyka architektury: 'Hagia Sophia jest zbudowana na planie misia rozjechanego przez walec' ;-)
-
kiedyś, jak stanę przy Kraterze, Którego Nie Widać, jest tylko Woda i Lewitujący Kwiatek - pomyślę o Was :)
zatykać chorągiewki? niet.. ja jestem przeciw... gdyby każdy turysta/wędrownik/wędrowiec miał zatknąć chorągiewkę w miejscu, w którym był.. to czy w lesie chorągiewek Smoku ustrzeliłby tego lewitującego kwiatka?
zostawmy trochę dla innych..
..bo ja nie chcę oglądać chorągiewek... a kto wie, czy kiedyś nie trafię na Galapagos.. -
no ale dostales patronat, to juz cos :-)
A choragiewki to niezly pomysl... ;-)