Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1328

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:29)
    voyager, smoku - jakoś nie byliście w jej typie, skoro żyjecie ;-)
  2. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:27)
    Widziałem tu u kogoś podobne ujęcie, ale Twoje jest bez porównania lepszej jakości :-)
  3. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:26)
    Ładny układ kolorów ;-)
  4. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:26)
    Stare wagoniki są dla turystów, czy też od dawna nie zmienili taboru?
  5. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:25)
    Podobna jest w ... Berlinie ;-)
  6. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:24)
    1) Fresk czy mozaika? (obstawiam to drugie)
    2) Stambuł, jeszcze jako Konstatnynopol - przeżył dwie rewolucje ikonoklastyczne - pierwszą, jeszcze bizantyjską (VIII-IX w.) i drugą po zdobyciu przez Turków i przekształceniu cerkwi w meczety. I tak dobrze, że nie mieli broni i technologii zastosowanej przez talibów w Afganistanie w stosunku do posągów Buddy :-P
  7. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:22)
    Po prostu w pobliżu meczetu wszystko staje się błękitne :-)
  8. city_hopper
    city_hopper (13.02.2010 12:21)
    A mi= się zawsze kojarzy ze zdaniem znajomego historyka architektury: 'Hagia Sophia jest zbudowana na planie misia rozjechanego przez walec' ;-)
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (13.02.2010 7:03)
    kiedyś, jak stanę przy Kraterze, Którego Nie Widać, jest tylko Woda i Lewitujący Kwiatek - pomyślę o Was :)

    zatykać chorągiewki? niet.. ja jestem przeciw... gdyby każdy turysta/wędrownik/wędrowiec miał zatknąć chorągiewkę w miejscu, w którym był.. to czy w lesie chorągiewek Smoku ustrzeliłby tego lewitującego kwiatka?
    zostawmy trochę dla innych..

    ..bo ja nie chcę oglądać chorągiewek... a kto wie, czy kiedyś nie trafię na Galapagos..
  10. mapew
    mapew (13.02.2010 2:07)
    no ale dostales patronat, to juz cos :-)
    A choragiewki to niezly pomysl... ;-)