Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1329
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Tak sobie tylko myślę głośno.....jakbym ja po swojemu pokazał jeszcze Madagaskar.....znów byłyby trzy punkty widzenia, Twój, Marka i mój.... :)))
-
...próbowałem...... :(
-
Moze jeszcze jakas diete wynegocjujemy... :-))
-
a może zatykać chorągiewki.....???
z logo Kolumbera.....!!!!
Halo! Redakcjo....gadżety na wyjazdy są potrzebne.... :))
-
fiu, fiu! :))
-
O tak SMoku, chcieliśmy ten czas wykorzystać....wstawanie najwcześniej o 4.30, bo lotnisko, albo dżungla, spanie w moim przypadku o 2.00 w nocy....zdjęcia, ciężki plecak, pieszo, łódką, czółnem.....tylko roweru, balonu i łodzi podwodnej nie ćwiczyliśmy w tej podróży :)
Iza odzywa się , ale rzadziej zagląda na Kolumbera....piszemy czasem
Ekwador jest fantastyczny. Już kilkoro naszych znajomych chce jechać, a jeden w sobotę ma być na Galapagos :)
-
Rzeczywiscie, sluszne skojarzenie :-)
-
swietny pomysl - taki geocaching dla kolumberowiczow :-)
-
To rzeczywiscie niesamowite moc rozpoznac to samo miejsce w zapomnianym zakatku na koncu swiata :-)) W przeszlosci bedziemy musieli zakopywac jakies pamiatki do odzyskania :-)
-
W okolicach Otavalo jest piekna stara willa, w ktorej Bolivar czesto sie zatrzymywal spotykajc sie przy tym ze swoja kochanka. Spalismy w pokoju obok... :-)
-
Tak sobie tylko myślę głośno.....jakbym ja po swojemu pokazał jeszcze Madagaskar.....znów byłyby trzy punkty widzenia, Twój, Marka i mój.... :)))
-
...próbowałem...... :(
-
Moze jeszcze jakas diete wynegocjujemy... :-))
-
a może zatykać chorągiewki.....???
z logo Kolumbera.....!!!!
Halo! Redakcjo....gadżety na wyjazdy są potrzebne.... :)) -
fiu, fiu! :))
-
O tak SMoku, chcieliśmy ten czas wykorzystać....wstawanie najwcześniej o 4.30, bo lotnisko, albo dżungla, spanie w moim przypadku o 2.00 w nocy....zdjęcia, ciężki plecak, pieszo, łódką, czółnem.....tylko roweru, balonu i łodzi podwodnej nie ćwiczyliśmy w tej podróży :)
Iza odzywa się , ale rzadziej zagląda na Kolumbera....piszemy czasem
Ekwador jest fantastyczny. Już kilkoro naszych znajomych chce jechać, a jeden w sobotę ma być na Galapagos :) -
Rzeczywiscie, sluszne skojarzenie :-)
-
swietny pomysl - taki geocaching dla kolumberowiczow :-)
-
To rzeczywiscie niesamowite moc rozpoznac to samo miejsce w zapomnianym zakatku na koncu swiata :-)) W przeszlosci bedziemy musieli zakopywac jakies pamiatki do odzyskania :-)
-
W okolicach Otavalo jest piekna stara willa, w ktorej Bolivar czesto sie zatrzymywal spotykajc sie przy tym ze swoja kochanka. Spalismy w pokoju obok... :-)