Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1329

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. dino
    dino (13.02.2010 0:46)
    Tak sobie tylko myślę głośno.....jakbym ja po swojemu pokazał jeszcze Madagaskar.....znów byłyby trzy punkty widzenia, Twój, Marka i mój.... :)))
  2. dino
    dino (13.02.2010 0:38)
    ...próbowałem...... :(
  3. s.wawelski
    s.wawelski (13.02.2010 0:34)
    Moze jeszcze jakas diete wynegocjujemy... :-))
  4. dino
    dino (13.02.2010 0:16)
    a może zatykać chorągiewki.....???

    z logo Kolumbera.....!!!!

    Halo! Redakcjo....gadżety na wyjazdy są potrzebne.... :))
  5. dino
    dino (13.02.2010 0:12)
    fiu, fiu! :))
  6. dino
    dino (12.02.2010 23:45)
    O tak SMoku, chcieliśmy ten czas wykorzystać....wstawanie najwcześniej o 4.30, bo lotnisko, albo dżungla, spanie w moim przypadku o 2.00 w nocy....zdjęcia, ciężki plecak, pieszo, łódką, czółnem.....tylko roweru, balonu i łodzi podwodnej nie ćwiczyliśmy w tej podróży :)

    Iza odzywa się , ale rzadziej zagląda na Kolumbera....piszemy czasem

    Ekwador jest fantastyczny. Już kilkoro naszych znajomych chce jechać, a jeden w sobotę ma być na Galapagos :)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (12.02.2010 22:58)
    Rzeczywiscie, sluszne skojarzenie :-)
  8. mapew
    mapew (12.02.2010 21:40)
    swietny pomysl - taki geocaching dla kolumberowiczow :-)
  9. s.wawelski
    s.wawelski (12.02.2010 21:30)
    To rzeczywiscie niesamowite moc rozpoznac to samo miejsce w zapomnianym zakatku na koncu swiata :-)) W przeszlosci bedziemy musieli zakopywac jakies pamiatki do odzyskania :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (12.02.2010 21:21)
    W okolicach Otavalo jest piekna stara willa, w ktorej Bolivar czesto sie zatrzymywal spotykajc sie przy tym ze swoja kochanka. Spalismy w pokoju obok... :-)