Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1325
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
no tak, wpisy wtedy dodalem, a o plusikach zapomnialem :-)
-
dziękuję i cóż za mapa...echhhh.... :]
-
Wielkie podziekowania drogi smoku za tak liczne plusiki. Ciesze sie bardzo, ze znalazles troche czasu na odwiedziny. Co do pisania, to (niestety) rozkrecilem sie ;-) Nie myslalem i nie planowalem, ze Ekwador bedzie tak obszernie udokumentowany zdjeciami i tekstem. Ale skoro juz tak wyszla, to go w tym stylu tez dokoncze.
Dwa plusiki na jedno zdjecie? To dla mnie tez nowe. Dostales je wczoraj ode mnie? Wczoraj odkrylem, ze bylo u Ciebie jeszcze troche zdjec z Andow, na ktore nie dalem plusikow i uzupelnilem to. Czasem dlugo trwa u mnie, zanik dodany punkt sie ukaze, i wtedy nieraz klikne po kilka razy - moze poprzez to? :-) Serdecznie pozdrawiam
-
niesmowite, jak z innej planety
-
oni mogli jeszcze wrocic do domu i opowiadac o tym... :)
-
Dzięki za wizytę i wyplusowanie Niagary :)
-
Mam nadzieję, że nie zmarzłeś zbytnio na listopadowej Islandii :-) Ogromne dzięki!
-
i znowu mam okazje podziekowac Ci smoku za kolejne plusiki, komentarze oraz gratulacje :-)
-
Smoku, serdeczne podziekowania za odwiedziny :-))
-
Smoku, w końcu człowiek z czegoś też powstał.. :P
-
no tak, wpisy wtedy dodalem, a o plusikach zapomnialem :-)
-
dziękuję i cóż za mapa...echhhh.... :]
-
Wielkie podziekowania drogi smoku za tak liczne plusiki. Ciesze sie bardzo, ze znalazles troche czasu na odwiedziny. Co do pisania, to (niestety) rozkrecilem sie ;-) Nie myslalem i nie planowalem, ze Ekwador bedzie tak obszernie udokumentowany zdjeciami i tekstem. Ale skoro juz tak wyszla, to go w tym stylu tez dokoncze.
Dwa plusiki na jedno zdjecie? To dla mnie tez nowe. Dostales je wczoraj ode mnie? Wczoraj odkrylem, ze bylo u Ciebie jeszcze troche zdjec z Andow, na ktore nie dalem plusikow i uzupelnilem to. Czasem dlugo trwa u mnie, zanik dodany punkt sie ukaze, i wtedy nieraz klikne po kilka razy - moze poprzez to? :-) Serdecznie pozdrawiam -
niesmowite, jak z innej planety
-
oni mogli jeszcze wrocic do domu i opowiadac o tym... :)
-
Dzięki za wizytę i wyplusowanie Niagary :)
-
Mam nadzieję, że nie zmarzłeś zbytnio na listopadowej Islandii :-) Ogromne dzięki!
-
i znowu mam okazje podziekowac Ci smoku za kolejne plusiki, komentarze oraz gratulacje :-)
-
Smoku, serdeczne podziekowania za odwiedziny :-))
-
Smoku, w końcu człowiek z czegoś też powstał.. :P
