Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1325

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. mapew
    mapew (26.02.2010 16:26)
    no tak, wpisy wtedy dodalem, a o plusikach zapomnialem :-)
  2. echachoch
    echachoch (25.02.2010 19:39)
    dziękuję i cóż za mapa...echhhh.... :]
  3. mapew
    mapew (25.02.2010 18:53)
    Wielkie podziekowania drogi smoku za tak liczne plusiki. Ciesze sie bardzo, ze znalazles troche czasu na odwiedziny. Co do pisania, to (niestety) rozkrecilem sie ;-) Nie myslalem i nie planowalem, ze Ekwador bedzie tak obszernie udokumentowany zdjeciami i tekstem. Ale skoro juz tak wyszla, to go w tym stylu tez dokoncze.
    Dwa plusiki na jedno zdjecie? To dla mnie tez nowe. Dostales je wczoraj ode mnie? Wczoraj odkrylem, ze bylo u Ciebie jeszcze troche zdjec z Andow, na ktore nie dalem plusikow i uzupelnilem to. Czasem dlugo trwa u mnie, zanik dodany punkt sie ukaze, i wtedy nieraz klikne po kilka razy - moze poprzez to? :-) Serdecznie pozdrawiam
  4. karina.moleda
    karina.moleda (24.02.2010 20:11)
    niesmowite, jak z innej planety
  5. mapew
    mapew (23.02.2010 19:26)
    oni mogli jeszcze wrocic do domu i opowiadac o tym... :)
  6. andremuc71
    andremuc71 (23.02.2010 3:57)
    Dzięki za wizytę i wyplusowanie Niagary :)
  7. 2_koty
    2_koty (22.02.2010 23:45)
    Mam nadzieję, że nie zmarzłeś zbytnio na listopadowej Islandii :-) Ogromne dzięki!
  8. mapew
    mapew (21.02.2010 10:23)
    i znowu mam okazje podziekowac Ci smoku za kolejne plusiki, komentarze oraz gratulacje :-)
  9. mapew
    mapew (19.02.2010 16:58)
    Smoku, serdeczne podziekowania za odwiedziny :-))
  10. kuniu_ock
    kuniu_ock (19.02.2010 16:02)
    Smoku, w końcu człowiek z czegoś też powstał.. :P