Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1324
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Co to natura nie wyrzeźbi...
-
niezły cmentarz
-
wygląda jak jedne kościół i nic więcej by tam nie było
-
wooooooo piękne foto
-
nieźle, jak z filmu
-
szkoda, ze zostały tylko ruiny
-
NIESAMOWITE
-
VII wiek ? jej.......
-
Smoku - żabka "A kuku" i inni dziękują :)))
-
dzieki smoku za przypomnienie. Faktycznie! :-) Zdjecia juz wyszukalem, ale musze je pomniejszyc i zaraz dodam, aby znowu nie zapomniec. :-)
-
Co to natura nie wyrzeźbi...
-
niezły cmentarz
-
wygląda jak jedne kościół i nic więcej by tam nie było
-
wooooooo piękne foto
-
nieźle, jak z filmu
-
szkoda, ze zostały tylko ruiny
-
NIESAMOWITE
-
VII wiek ? jej.......
-
Smoku - żabka "A kuku" i inni dziękują :)))
-
dzieki smoku za przypomnienie. Faktycznie! :-) Zdjecia juz wyszukalem, ale musze je pomniejszyc i zaraz dodam, aby znowu nie zapomniec. :-)