Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1324

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. aldia
    aldia (01.03.2010 8:52)
    Co to natura nie wyrzeźbi...
  2. aldia
    aldia (01.03.2010 8:51)
    niezły cmentarz
  3. aldia
    aldia (01.03.2010 8:50)
    wygląda jak jedne kościół i nic więcej by tam nie było
  4. aldia
    aldia (01.03.2010 8:50)
    wooooooo piękne foto
  5. aldia
    aldia (01.03.2010 8:49)
    nieźle, jak z filmu
  6. aldia
    aldia (01.03.2010 8:49)
    szkoda, ze zostały tylko ruiny
  7. aldia
    aldia (01.03.2010 8:48)
    NIESAMOWITE
  8. aldia
    aldia (01.03.2010 8:48)
    VII wiek ? jej.......
  9. dino
    dino (27.02.2010 22:09)
    Smoku - żabka "A kuku" i inni dziękują :)))
  10. mapew
    mapew (27.02.2010 16:30)
    dzieki smoku za przypomnienie. Faktycznie! :-) Zdjecia juz wyszukalem, ale musze je pomniejszyc i zaraz dodam, aby znowu nie zapomniec. :-)