Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1319

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. s.wawelski
    s.wawelski (13.03.2010 5:27)
    :-) :-) :-)
  2. s.wawelski
    s.wawelski (13.03.2010 5:17)
    Dzieki :-) Heian-jingu ma rzeczywiscie duzo uroku, a zeby bylo smisznie, to swiatynia ta jest wyraznie stylizowna na styl chinski...
  3. agaxpl
    agaxpl (12.03.2010 22:16)
    +++
  4. czerwony_arbuz
    czerwony_arbuz (12.03.2010 22:01)
    fantastyczna podróż:) piękne miejsca:) przeczytałam dziś jedynie fragment podróży, a resztę zostawiam na jutro.

    Pozdrawiam:)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (12.03.2010 21:25)
    I taka jest cala Japonia :-)
  6. mapew
    mapew (12.03.2010 18:29)
    ladne zdjecie, tez kolorystycznie
  7. mapew
    mapew (12.03.2010 18:27)
    piekne :)
  8. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.03.2010 15:57)
    a u nas mgły nie było :) był ładny, mroźny poranek. jakby niebo było takie jak wczoraj - świetne foty by były... ech, żeby tylko ten złom robił lepsze zdjęcia...
  9. kuniu_ock
    kuniu_ock (10.03.2010 6:51)
    Bry, Smoczasty :)
  10. czarny.pol
    czarny.pol (07.03.2010 18:53)
    Dzięki za odwiedzenie Sandomierza i plusika :)