Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1318
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Interesujący przekrój przez Turcję. Ciekawy kraj, ale u nas dość postrzegany tylko przez pryzmat 'riwiery tureckiej' i Pammukale :-(. Niczego dzięki Tobie z listy do zobaczenia nie wykreśliłem :-), a jedną pozycję dopisałem ;-). A propos uwagi Irka - osobiście dodałbym zapis "zgodnie z legendą" czy "tradycja" czy "podaniem", by nie mieszać faktów z informacjami nieweryfikowalnymi. No i zazdroszczę lotu balonem i do tego jeszcze w takiej okolicy :-).
-
A co jest teraz we wnętrzu? Można zwiedzać?
-
Pięknie położony ...
-
Ciekawostką jest to, że główny klub piłkarski stolicy ... Armenii nazywa się Ararat Erewań ;-). Biorąc pod uwagę 'relacje' turecko -ormiańskie ...
-
Dzięki za wizytę :-)
-
Smoku - dziękuję:)
-
Potęga.
-
Widzę dżunglę na odległość wyciągnięntej ręki!
-
Dzięki za odznakę :-) pozdrawiam CZarek
-
Dziękuję, Smoku, za odwiedziny na pięknej wyspie Kauai i plusiki. Pozdrawiam.
-
Interesujący przekrój przez Turcję. Ciekawy kraj, ale u nas dość postrzegany tylko przez pryzmat 'riwiery tureckiej' i Pammukale :-(. Niczego dzięki Tobie z listy do zobaczenia nie wykreśliłem :-), a jedną pozycję dopisałem ;-). A propos uwagi Irka - osobiście dodałbym zapis "zgodnie z legendą" czy "tradycja" czy "podaniem", by nie mieszać faktów z informacjami nieweryfikowalnymi. No i zazdroszczę lotu balonem i do tego jeszcze w takiej okolicy :-).
-
A co jest teraz we wnętrzu? Można zwiedzać?
-
Pięknie położony ...
-
Ciekawostką jest to, że główny klub piłkarski stolicy ... Armenii nazywa się Ararat Erewań ;-). Biorąc pod uwagę 'relacje' turecko -ormiańskie ...
-
Dzięki za wizytę :-)
-
Smoku - dziękuję:)
-
Potęga.
-
Widzę dżunglę na odległość wyciągnięntej ręki!
-
Dzięki za odznakę :-) pozdrawiam CZarek
-
Dziękuję, Smoku, za odwiedziny na pięknej wyspie Kauai i plusiki. Pozdrawiam.