Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1318

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. city_hopper
    city_hopper (16.03.2010 14:07)
    Interesujący przekrój przez Turcję. Ciekawy kraj, ale u nas dość postrzegany tylko przez pryzmat 'riwiery tureckiej' i Pammukale :-(. Niczego dzięki Tobie z listy do zobaczenia nie wykreśliłem :-), a jedną pozycję dopisałem ;-). A propos uwagi Irka - osobiście dodałbym zapis "zgodnie z legendą" czy "tradycja" czy "podaniem", by nie mieszać faktów z informacjami nieweryfikowalnymi. No i zazdroszczę lotu balonem i do tego jeszcze w takiej okolicy :-).
  2. city_hopper
    city_hopper (16.03.2010 13:52)
    A co jest teraz we wnętrzu? Można zwiedzać?
  3. city_hopper
    city_hopper (16.03.2010 13:50)
    Pięknie położony ...
  4. city_hopper
    city_hopper (16.03.2010 13:49)
    Ciekawostką jest to, że główny klub piłkarski stolicy ... Armenii nazywa się Ararat Erewań ;-). Biorąc pod uwagę 'relacje' turecko -ormiańskie ...
  5. city_hopper
    city_hopper (16.03.2010 13:47)
    Dzięki za wizytę :-)
  6. dino
    dino (15.03.2010 23:14)
    Smoku - dziękuję:)
  7. ptak1947-01-24
    ptak1947-01-24 (15.03.2010 19:44)
    Potęga.
  8. ptak1947-01-24
    ptak1947-01-24 (15.03.2010 19:10)
    Widzę dżunglę na odległość wyciągnięntej ręki!
  9. czarny.pol
    czarny.pol (15.03.2010 18:55)
    Dzięki za odznakę :-) pozdrawiam CZarek
  10. lmichorowski
    lmichorowski (13.03.2010 12:03)
    Dziękuję, Smoku, za odwiedziny na pięknej wyspie Kauai i plusiki. Pozdrawiam.