Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1321
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
świetne !
-
okno i szkło - to lubię :)
-
przerażające !
-
też skojarzyło mi się z klockami (zipiz :))
cudne :))
-
a my w Bydgoszczy, mamy własną Łuczniczkę :)))
-
Te na scianie to juz ja obcialem :-)
-
O tym milcza nawet ksiegi policyjne :-)
-
Bardzo dobre ujęcie :-)
-
I znów brak twarzy - to raczej nie dzieło wody :-(
-
Barwione płytki ceramiczne dają ciekawy kontrast z otoczeniem ;-)
-
świetne !
-
okno i szkło - to lubię :)
-
przerażające !
-
też skojarzyło mi się z klockami (zipiz :))
cudne :)) -
a my w Bydgoszczy, mamy własną Łuczniczkę :)))
-
Te na scianie to juz ja obcialem :-)
-
O tym milcza nawet ksiegi policyjne :-)
-
Bardzo dobre ujęcie :-)
-
I znów brak twarzy - to raczej nie dzieło wody :-(
-
Barwione płytki ceramiczne dają ciekawy kontrast z otoczeniem ;-)