Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1321

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. dingo11
    dingo11 (05.03.2010 14:29)
    świetne !
  2. dingo11
    dingo11 (05.03.2010 14:27)
    okno i szkło - to lubię :)
  3. dingo11
    dingo11 (05.03.2010 14:21)
    przerażające !
  4. dingo11
    dingo11 (05.03.2010 14:19)
    też skojarzyło mi się z klockami (zipiz :))
    cudne :))
  5. dingo11
    dingo11 (05.03.2010 14:12)
    a my w Bydgoszczy, mamy własną Łuczniczkę :)))
  6. s.wawelski
    s.wawelski (05.03.2010 6:30)
    Te na scianie to juz ja obcialem :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (05.03.2010 6:27)
    O tym milcza nawet ksiegi policyjne :-)
  8. city_hopper
    city_hopper (04.03.2010 22:13)
    Bardzo dobre ujęcie :-)
  9. city_hopper
    city_hopper (04.03.2010 22:13)
    I znów brak twarzy - to raczej nie dzieło wody :-(
  10. city_hopper
    city_hopper (04.03.2010 22:12)
    Barwione płytki ceramiczne dają ciekawy kontrast z otoczeniem ;-)