Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1317

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. city_hopper
    city_hopper (17.03.2010 18:45)
    Dzięki za wizytę i miłą ocenę :-)
  2. city_hopper
    city_hopper (17.03.2010 18:44)
    Z przyjemnością powróciłem po miesiącach do relacji, już z własnymi doświadczeniami :-). Pozdrawiam :-)
  3. city_hopper
    city_hopper (17.03.2010 18:42)
    Bardzo urokliwe miejsce, miło wspominam :-) Fotka fajnie to oddaje.
  4. city_hopper
    city_hopper (17.03.2010 18:38)
    Znana także z serialu 'Musashi' ;-)
  5. city_hopper
    city_hopper (17.03.2010 18:37)
    Teraz już inaczej patrzę na Twoje fotki z Japonii - duuużo bardziej znajome :-)))
  6. voyager747
    voyager747 (16.03.2010 20:36)
    Powiem tak: to była niespodzianka. Wielkie dzięki, już zaczynam myśleć co z tym dalej zrobić.
    Pozdrawiam
  7. czarny.pol
    czarny.pol (16.03.2010 15:30)
    :)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (16.03.2010 15:11)
    Gdy bylem tam 5 lat temu, to nie mozna bylo wchodzic do srodka. Ale mysle, ze teraz jest otwarty...
  9. s.wawelski
    s.wawelski (16.03.2010 15:09)
    Owsze, i piekny byl widok z gory :-)
  10. s.wawelski
    s.wawelski (16.03.2010 15:08)
    No wlasnie, jest w tym cos :-)