Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1317
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Dzięki za wizytę i miłą ocenę :-)
-
Z przyjemnością powróciłem po miesiącach do relacji, już z własnymi doświadczeniami :-). Pozdrawiam :-)
-
Bardzo urokliwe miejsce, miło wspominam :-) Fotka fajnie to oddaje.
-
Znana także z serialu 'Musashi' ;-)
-
Teraz już inaczej patrzę na Twoje fotki z Japonii - duuużo bardziej znajome :-)))
-
Powiem tak: to była niespodzianka. Wielkie dzięki, już zaczynam myśleć co z tym dalej zrobić.
Pozdrawiam
-
:)
-
Gdy bylem tam 5 lat temu, to nie mozna bylo wchodzic do srodka. Ale mysle, ze teraz jest otwarty...
-
Owsze, i piekny byl widok z gory :-)
-
No wlasnie, jest w tym cos :-)
-
Dzięki za wizytę i miłą ocenę :-)
-
Z przyjemnością powróciłem po miesiącach do relacji, już z własnymi doświadczeniami :-). Pozdrawiam :-)
-
Bardzo urokliwe miejsce, miło wspominam :-) Fotka fajnie to oddaje.
-
Znana także z serialu 'Musashi' ;-)
-
Teraz już inaczej patrzę na Twoje fotki z Japonii - duuużo bardziej znajome :-)))
-
Powiem tak: to była niespodzianka. Wielkie dzięki, już zaczynam myśleć co z tym dalej zrobić.
Pozdrawiam -
:)
-
Gdy bylem tam 5 lat temu, to nie mozna bylo wchodzic do srodka. Ale mysle, ze teraz jest otwarty...
-
Owsze, i piekny byl widok z gory :-)
-
No wlasnie, jest w tym cos :-)