Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1320

Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski

  1. czarny.pol
    czarny.pol (07.03.2010 18:29)
    Zapraszam do przeczytania mojej podróży z Paryża
  2. mapew
    mapew (07.03.2010 1:20)
    Smoku, dziekuje Ci bardzo za najnowsze odwiedziny i plusiki :)
    Dzisiaj znowu sluchalem Cie w radiu :) Bylo jak zwykle b. interesujaco.
    Pozdrawiam
  3. s.wawelski
    s.wawelski (06.03.2010 22:03)
    W Bydgoszczy bylem tylko raz w zyciu, spedzilem tam w czasach studenckich pare dni... Mile wspomianm tamten pobyt :-) Ten luk z cieciwa mnie kusi na powtorne odwiedziny tego sympatycznego miasta :-)
  4. dingo11
    dingo11 (06.03.2010 21:08)
    ma łuk z cięciwą :)
  5. s.wawelski
    s.wawelski (05.03.2010 22:03)
    To klocki Lego takie wymyslne barokowe ksztalty teraz maja? :-)
  6. s.wawelski
    s.wawelski (05.03.2010 15:55)
    Krolewiczow tu nie brakuje, pewnie nie wszystkie zabki sie dalo w ten sposob odczarowac :-)
  7. s.wawelski
    s.wawelski (05.03.2010 15:51)
    ...woda :-)
  8. s.wawelski
    s.wawelski (05.03.2010 15:44)
    Czy ma cieciwe?
  9. dingo11
    dingo11 (05.03.2010 14:42)
    interesujące :))
  10. dingo11
    dingo11 (05.03.2010 14:31)
    a gdzie królewicz?
    tyle pracy tu na niego czeka... :)