Otrzymane komentarze dla użytkownika s.wawelski, strona 1320
Przejdź do głównej strony użytkownika s.wawelski
-
Zapraszam do przeczytania mojej podróży z Paryża
-
Smoku, dziekuje Ci bardzo za najnowsze odwiedziny i plusiki :)
Dzisiaj znowu sluchalem Cie w radiu :) Bylo jak zwykle b. interesujaco.
Pozdrawiam
-
W Bydgoszczy bylem tylko raz w zyciu, spedzilem tam w czasach studenckich pare dni... Mile wspomianm tamten pobyt :-) Ten luk z cieciwa mnie kusi na powtorne odwiedziny tego sympatycznego miasta :-)
-
ma łuk z cięciwą :)
-
To klocki Lego takie wymyslne barokowe ksztalty teraz maja? :-)
-
Krolewiczow tu nie brakuje, pewnie nie wszystkie zabki sie dalo w ten sposob odczarowac :-)
-
...woda :-)
-
Czy ma cieciwe?
-
interesujące :))
-
a gdzie królewicz?
tyle pracy tu na niego czeka... :)
-
Zapraszam do przeczytania mojej podróży z Paryża
-
Smoku, dziekuje Ci bardzo za najnowsze odwiedziny i plusiki :)
Dzisiaj znowu sluchalem Cie w radiu :) Bylo jak zwykle b. interesujaco.
Pozdrawiam -
W Bydgoszczy bylem tylko raz w zyciu, spedzilem tam w czasach studenckich pare dni... Mile wspomianm tamten pobyt :-) Ten luk z cieciwa mnie kusi na powtorne odwiedziny tego sympatycznego miasta :-)
-
ma łuk z cięciwą :)
-
To klocki Lego takie wymyslne barokowe ksztalty teraz maja? :-)
-
Krolewiczow tu nie brakuje, pewnie nie wszystkie zabki sie dalo w ten sposob odczarowac :-)
-
...woda :-)
-
Czy ma cieciwe?
-
interesujące :))
-
a gdzie królewicz?
tyle pracy tu na niego czeka... :)